Профил на менаџерот: Standa Soudek

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Standa Soudek
Држава: Чешка Република
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 12, 2014
Последна интеракција: Апр 10 2019, 19:19:05
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (10)
Освоени поени:0 (2)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.2)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(2/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Standa Soudek Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 69, Трка 2
Број на најавувања:63
Време поминато на ГПРО:24.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
70-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
69 R-73 17 0 0 0 0 2 10 0.2 R2 7565 Pipirelli $390.110 Задржи група
43-68 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
42 R-79 34 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $15.363.976 Задржи група