Профил на менаџерот: Led Staros

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Arrows a21 - 2000
Име:Led Staros
Држава: Белгија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Авг 1, 2014
Последна интеракција: Денес во 11:17:07
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:11 (715)
Освоени поени:5 (1298)
Победи:0 (22)
Подиуми:0 (81)
Пол-позиции:0 (17)
Најбрзи круга:0 (46)
Просечно поени/трка: 0.45 (1.82)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

26% отклучени

(97/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Led Staros Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 42, Трка 17
Број на најавувања:2664
Време поминато на ГПРО:837.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 19
Позиција во сезоната:13
Пари: $??.???.???
Возач: Perry Kane (98)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

CBBS (R19) - 7 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 R-19 12 0 0 0 1 13 14 0.93 QF 5000 Pipirelli $5.384.156 Задржи група
85 R-19 5 1 3 0 1 62 17 3.65 QF 2691 Pipirelli $20.885.621 Задржи група
84 R-19 10 0 0 0 1 20 17 1.18 QF 3154 Pipirelli $7.172.932 Задржи група
83 A-55 35 0 0 0 0 0 17 0 - 2849 Pipirelli $9.444.302 Испаднат
82 R-16 5 1 3 0 1 51 17 3 QF 2893 Pipirelli $15.650.521 Промовиран
81 R-16 5 1 5 0 3 66 17 3.88 SF 2774 Pipirelli $35.745.234 Задржи група
80 R-16 10 0 3 0 4 37 17 2.18 QF 3128 Pipirelli $17.535.143 Задржи група
79 R-16 6 0 3 5 5 62 17 3.65 QF 2651 Pipirelli $19.981.883 Задржи група
78 R-16 15 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 4554 Pipirelli $3.840.147 Задржи група
77 R-16 11 0 1 0 0 16 17 0.94 R2 3475 Pipirelli $19.839.259 Задржи група
76 R-16 19 0 0 0 0 0 17 0 R1 4296 Pipirelli $12.975.443 Задржи група
75 R-16 3 4 6 1 1 80 17 4.71 QF 3055 Pipirelli $-1.916.840 Задржи група
74 R-16 8 0 0 0 1 26 17 1.53 QF 3228 Pipirelli $13.626.904 Задржи група
73 R-16 9 0 0 0 0 24 17 1.41 R1 3646 Pipirelli $15.490.866 Задржи група
72 R-16 7 1 2 0 0 52 17 3.06 SF 3073 Pipirelli $28.413.645 Задржи група
71 A-51 20 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 4843 Pipirelli $-54.664.480 Испаднат
70 A-51 24 0 0 0 0 0 17 0 R1 4983 Pipirelli $33.864.090 Задржи група
69 A-51 33 0 0 0 0 0 17 0 - 4212 Pipirelli $32.659.459 Задржи група
68 R-47 1 6 10 7 9 112 17 6.59 W 2899 Pipirelli $36.974.920 Промовиран
67 R-47 6 0 0 0 0 24 17 1.41 R1 3768 Pipirelli $11.393.552 Задржи група
66 R-47 10 0 0 0 0 25 17 1.47 R2 3440 Pipirelli $-15.880.383 Задржи група
65 R-47 9 0 1 0 0 26 17 1.53 R2 3377 Pipirelli $-133.306 Задржи група
64 R-47 11 0 0 0 0 12 17 0.71 SF 3771 Pipirelli $63.378.406 Задржи група
63 A-101 32 0 0 0 0 0 16 0 R2 4689 Pipirelli $-18.227.980 Испаднат
62 A-101 27 0 0 0 0 0 17 0 R2 5486 Pipirelli $31.118.552 Задржи група
61 A-101 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 4437 Pipirelli $8.241.266 Задржи група
60 R-160 4 2 4 0 2 74 17 4.35 QF 3162 Pipirelli $13.507.813 Промовиран
59 R-160 16 0 0 0 0 6 17 0.35 SF 3738 Pipirelli $-22.445.116 Задржи група
58 R-160 7 1 3 1 1 48 17 2.82 R2 4039 Pipirelli $7.939.067 Задржи група
57 A-79 35 0 0 0 0 0 17 0 - 3721 Pipirelli $37.882.199 Испаднат
56 R-274 4 0 7 0 1 86 17 5.06 QF 3341 Pipirelli $44.452.989 Промовиран
55 R-274 11 0 0 0 0 11 17 0.65 QF 4609 Pipirelli $59.824.579 Задржи група
54 R-274 3 3 6 2 6 91 17 5.35 F 4626 Pipirelli $-5.479.563 Задржи група
53 A-99 37 0 0 0 0 0 15 0 - 8048 Pipirelli $-2.579.426 Испаднат
52 A-99 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $7.537.912 Задржи група
51 R-163 6 1 3 0 1 60 17 3.53 SF ? Pipirelli $2.044.972 Промовиран*
50 A-4 38 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $12.983.958 Испаднат
49 R-96 3 1 11 0 3 82 17 4.82 SF ? Pipirelli $10.665.663 Промовиран
48 A-6 38 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $3.456.303 Испаднат
47 R-390 4 0 5 1 1 63 16 3.94 F - Pipirelli $4.624.577 Промовиран
45-46 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
44 R-76 12 0 1 0 1 13 13 1 QF - Pipirelli $-21.205.586 Задржи група
43 R-76 6 0 4 0 3 45 17 2.65 SF ? Pipirelli $5.176.700 Задржи група
42 R-76 23 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $17.854.507 Задржи група