Профил на менаџерот: Robert Agnew

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Jordan EJ15 - 2005
Име:Robert Agnew
Држава: САД
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 26, 2009
Последна интеракција: Мар 4 2019, 01:07:20
Постови на форумот:11  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (273)
Освоени поени:0 (400)
Победи:0 (7)
Подиуми:0 (34)
Пол-позиции:0 (9)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: - (1.47)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

12% отклучени

(41/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Robert Agnew Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 13, Трка 9
Број на најавувања:6350
Време поминато на ГПРО:838.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Разведен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
41-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
40 A-101 32 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $1.823.600 Испаднат
39 A-101 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 1435 Pipirelli $11.509.389 Задржи група
38 R-178 2 1 6 0 0 58 17 3.41 F ? Pipirelli $14.243.162 Промовиран
37 A-45 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 1284 Pipirelli $4.508.614 Испаднат
36 R-357 4 1 7 0 1 61 17 3.59 W 2511 Pipirelli $18.630.936 Промовиран
35 R-357 18 0 0 0 0 1 2 0.5 - - Pipirelli $5.985.323 Задржи група
25-34 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
24 A-52 31 0 0 0 0 0 7 0 R2 - Pipirelli $-16.580.945 Пензиониран
23 P-14 34 0 0 0 0 0 17 0 - ? Dunnolop $2.872.102 Испаднат
22 A-46 3 3 6 6 2 60 17 3.53 QF ? Pipirelli $48.878.236 Промовиран
21 A-46 7 0 3 1 1 44 17 2.59 R2 ? Pipirelli $21.977.430 Задржи група
20 A-46 9 0 2 0 0 24 17 1.41 QF ? Pipirelli $23.182.278 Задржи група
19 A-46 17 0 0 2 0 7 17 0.41 SF ? Pipirelli $24.520.340 Задржи група
18 A-46 13 0 0 0 0 21 17 1.24 QF ? Pipirelli $25.406.741 Задржи група
17 A-46 20 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Pipirelli $3.681.093 Задржи група
16 A-46 22 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 ? blank $5.196.719 Задржи група
15 R-88 3 1 7 0 0 70 17 4.12 - ? blank $10.566.257 Промовиран
14 R-88 5 1 3 0 0 40 17 2.35 - ? blank $-7.188.247 Задржи група
13 R-88 19 0 0 0 0 5 9 0.56 - - blank $-5.840.420 Задржи група