Профил на менаџерот: Tom Brimson

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Tom Brimson
Држава: Англија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 28, 2009
Последна интеракција: Мај 21 2017, 07:16:12
Постови на форумот:140  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (92)
Освоени поени:0 (153)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (11)
Пол-позиции:0 (8)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (1.66)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

8% отклучени

(30/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tom Brimson Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 13, Трка 10
Број на најавувања:1204
Време поминато на ГПРО:307 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
20-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
19 A-4 40 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $362.787 Пензиониран
18 P-2 30 0 0 0 0 0 10 0 QF - Dunnolop $-16.450.266 Испаднат
17 A-12 4 1 5 4 0 60 16 3.75 QF - Pipirelli $31.447.867 Промовиран
16 A-12 19 0 0 0 0 7 13 0.54 QF - blank $42.050.861 Задржи група
15 R-5 2 1 5 4 1 60 17 3.53 - ? blank $42.831.726 Промовиран
14 R-5 17 0 1 0 0 10 17 0.59 - 615 blank $-5.072.403 Задржи група
13 R-5 31 0 0 0 0 0 8 0 - - blank $3.747.788 Задржи група