Профил на менаџерот: Hélder Monteiro

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Hélder Monteiro
Држава: Португалија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 28, 2009
Последна интеракција: Дек 23 2014, 01:47:39
Постови на форумот:60  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (482)
Освоени поени:0 (755)
Победи:0 (27)
Подиуми:0 (64)
Пол-позиции:0 (8)
Најбрзи круга:0 (29)
Просечно поени/трка: - (1.57)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јул 24, 2010)
Достигнувања:

31% отклучени

(111/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Hélder Monteiro Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:angkor1121

Основни информации

Прво ГП: Сезона 13, Трка 10
Број на најавувања:4595
Време поминато на ГПРО:1030.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Hélder Monteiro (Последна обнова: Сеп 29 2012, 21:04:38)
Pé na chapa!!!