Профил на менаџерот: Kiss Zoltán

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Kiss Zoltán
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 12, 2014
Последна интеракција: Вчера во 21:01:20
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:12 (627)
Освоени поени:19 (777)
Победи:0 (10)
Подиуми:1 (50)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:0 (7)
Просечно поени/трка: 1.58 (1.24)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

13% отклучени

(48/368)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Kiss Zoltán Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 43, Трка 2
Број на најавувања:3836
Време поминато на ГПРО:750.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 41
Позиција во сезоната:9
Пари: $???.???.???
Возач: Patrick Berg (126)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:22
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Hungarian Crown 8
Екипен пласман:59
Поени на тимот:326.2667

Спонзори

TouchMe (A41) - 24 трки
HSCB (A87) - 11 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
84 A-41 22 0 0 0 0 4 10 0.4 - 5901 Pipirelli $93.997.346 Задржи група
83 A-41 28 0 0 0 0 0 12 0 R1 5714 Pipirelli $83.760.821 Задржи група
82 A-41 6 0 3 0 0 43 16 2.69 QF 4054 Pipirelli $116.455.945 Задржи група
81 A-87 6 1 4 1 0 50 16 3.12 R2 3832 Pipirelli $89.586.804 Задржи група
80 A-87 28 0 0 0 0 0 15 0 QF 5330 Pipirelli $67.291.073 Задржи група
79 A-87 27 0 0 0 0 3 14 0.21 R1 5601 Pipirelli $61.806.866 Задржи група
78 A-87 19 0 0 0 0 3 13 0.23 R1 6100 Pipirelli $64.015.809 Задржи група
77 A-87 6 0 3 0 0 40 14 2.86 R2 5561 Pipirelli $55.223.567 Задржи група
76 A-87 13 0 1 0 0 11 12 0.92 R1 6574 Pipirelli $29.396.255 Задржи група
75 A-87 22 0 0 0 0 2 14 0.14 R1 5499 Pipirelli $26.711.038 Задржи група
74 A-87 25 0 0 0 0 0 15 0 R2 4704 Pipirelli $16.558.303 Задржи група
73 P-7 39 0 0 0 0 0 16 0 - 4292 Pipirelli $60.019.533 Испаднат
72 A-6 3 1 4 0 0 65 16 4.06 W 4078 Pipirelli $91.757.957 Промовиран
71 A-6 19 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 1582 Pipirelli $74.418.423 Задржи група
70 A-6 28 0 0 0 0 0 16 0 - 4003 Pipirelli $68.029.395 Задржи група
69 A-6 11 0 0 0 2 20 15 1.33 QF 4983 Pipirelli $92.536.260 Задржи група
68 A-6 26 0 0 0 0 0 17 0 R2 1482 Pipirelli $94.525.564 Задржи група
67 A-6 30 0 0 0 0 0 10 0 R1 7477 Pipirelli $89.993.382 Задржи група
66 A-6 12 0 1 0 0 26 17 1.53 R1 1073 Pipirelli $93.195.077 Задржи група
65 A-6 21 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 1020 Pipirelli $55.321.456 Задржи група
64 A-105 16 0 0 0 0 7 16 0.44 R1 3852 Pipirelli $35.403.528 Задржи група
63 A-105 25 0 0 0 0 0 17 0 R2 1753 Pipirelli $39.104.004 Задржи група
62 A-105 5 1 3 0 0 48 16 3 R1 4234 Pipirelli $93.044.633 Задржи група
61 A-105 4 0 2 0 0 53 17 3.12 QF 1041 Pipirelli $90.287.842 Задржи група
60 A-105 7 1 2 0 0 47 17 2.76 R2 1255 Pipirelli $83.700.250 Задржи група
59 A-105 12 0 1 0 0 20 16 1.25 SF 4622 Pipirelli $104.297.014 Задржи група
58 A-105 16 0 0 0 0 7 16 0.44 R2 4382 Pipirelli $74.772.693 Задржи група
57 A-105 6 0 4 0 0 38 17 2.24 QF 953 Pipirelli $89.620.716 Задржи група
56 A-105 15 0 1 0 0 11 17 0.65 R2 1402 Pipirelli $96.543.816 Задржи група
55 A-105 18 0 0 0 0 3 16 0.19 R2 5098 Pipirelli $100.796.144 Задржи група
54 A-105 17 0 0 1 0 9 17 0.53 R2 4461 Pipirelli $71.029.543 Задржи група
53 A-105 23 0 0 0 0 4 15 0.27 R2 5927 Pipirelli $20.241.537 Задржи група
52 A-105 29 0 0 0 0 0 15 0 R2 - Pipirelli $13.431.031 Задржи група
51 A-105 21 0 0 0 0 1 16 0.06 R2 - Pipirelli $39.759.594 Задржи група
50 A-105 22 0 0 0 0 0 17 0 R2 2015 Pipirelli $18.594.864 Задржи група
49 R-245 2 3 8 2 3 85 15 5.67 F - Pipirelli $18.405.506 Промовиран
48 A-119 33 0 0 0 0 0 9 0 - - Pipirelli $1.825.534 Испаднат
47 R-263 2 2 9 5 0 91 16 5.69 F - Pipirelli $17.435.507 Промовиран
46 R-263 17 0 0 0 0 0 2 0 R1 - Pipirelli $9.337.059 Задржи група
45 R-263 14 0 0 0 1 19 8 2.38 R1 - Pipirelli $-22.194.845 Задржи група
44 R-263 10 0 1 0 0 14 12 1.17 R2 - Pipirelli $-266.971 Задржи група
43 R-263 9 1 2 1 1 29 16 1.81 R2 - Pipirelli $1.451.015 Задржи група