Профил на менаџерот: Garry Drury

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Garry Drury
Држава: Англија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 1, 2009
Последна интеракција: Сеп 7 2012, 19:03:32
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (54)
Освоени поени:0 (118)
Победи:0 (3)
Подиуми:0 (9)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: - (2.19)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

6% отклучени

(22/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Garry Drury Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 21, Трка 1
Број на најавувања:260
Време поминато на ГПРО:44.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
34-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
33 A-9 40 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $-10.418.387 Пензиониран
32 R-49 3 3 6 1 2 66 10 6.6 SF - Pipirelli $295.314 Промовиран
31 R-49 5 0 3 0 2 41 17 2.41 F ? Pipirelli $-8.418.021 Задржи група
30 R-49 20 0 0 0 0 4 12 0.33 - - Pipirelli $-4.858.264 Задржи група
22-29 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
21 R-143 17 0 0 0 0 7 15 0.47 R2 - Pipirelli $7.915.906 Задржи група
14 A-37 36 0 0 0 0 0 5 0 - - blank $-21.176.597 Пензиониран
13 R-85 20 0 0 0 0 6 8 0.75 - - blank $2.669.260 Промовиран*