Профил на менаџерот: Thomas Jackson

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Thomas Jackson
Држава: САД
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 19, 2014
Последна интеракција: Јан 6 2016, 18:19:45
Постови на форумот:6  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (30)
Освоени поени:0 (65)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (5)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (2.17)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Авг 20, 2014)
Достигнувања:

3% отклучени

(12/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Thomas Jackson Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 49, Трка 1
Број на најавувања:321
Време поминато на ГПРО:59.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
52-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
51 A-15 38 0 0 0 0 0 1 0 R1 - Pipirelli $-20.486.384 Пензиониран
50 A-15 28 0 0 0 0 0 14 0 R1 - Pipirelli $9.363.172 Задржи група
49 R-181 5 1 5 0 1 65 15 4.33 R1 - Pipirelli $15.300.288 Промовиран*
43 R-328 12 0 1 0 0 20 8 2.5 - - Pipirelli $1.293.536 Задржи група