Профил на менаџерот: Thomas Bauer

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Thomas Bauer
Држава: Германија
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 24, 2014
Последна интеракција: Јан 31 2015, 00:17:28
Постови на форумот:3  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (31)
Освоени поени:0 (49)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (3)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (1.58)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

3% отклучени

(10/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Thomas Bauer Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 43, Трка 5
Број на најавувања:94
Време поминато на ГПРО:13.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
46-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
45 R-79 12 0 1 0 1 9 8 1.12 QF - Pipirelli $7.715.682 Задржи група
44 R-79 10 0 1 0 1 14 10 1.4 QF - Pipirelli $7.323.446 Задржи група
43 R-79 8 0 1 0 1 26 13 2 - - Pipirelli $-5.510.957 Задржи група