Профил на менаџерот: Andre Ravlinski

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Andre Ravlinski
Држава: Германија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 1, 2007
Последна интеракција: Јул 29 2020, 11:18:14
Постови на форумот:490  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (1114)
Освоени поени:0 (1936)
Победи:0 (80)
Подиуми:0 (157)
Пол-позиции:0 (89)
Најбрзи круга:0 (52)
Просечно поени/трка: - (1.74)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

42% отклучени

(151/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Andre Ravlinski Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 3, Трка 17
Број на најавувања:8684
Време поминато на ГПРО:3729.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Andre Ravlinski (Последна обнова: Јул 25 2017, 17:52:03)
Boss und Promoter von F1 Diamonds

National GPRO Champion of Germany Season - 10
National Vize-GPRO Champion of Germany Season - 15
National Vize-GPRO Champion of Germany Season - 59