Профил на менаџерот: Alex Gubó

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Arrows a21 - 2000
Име:Alex Gubó
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 7, 2014
Последна интеракција: Окт 22 2015, 19:04:58
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (56)
Освоени поени:0 (200)
Победи:0 (9)
Подиуми:0 (17)
Пол-позиции:0 (4)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (3.57)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

7% отклучени

(26/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Alex Gubó Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 43, Трка 13
Број на најавувања:276
Време поминато на ГПРО:49.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
50-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
49 A-107 30 0 0 0 0 0 10 0 R1 - Pipirelli $-37.437.103 Пензиониран
48 R-219 6 1 4 0 0 54 11 4.91 - - Pipirelli $7.382.266 Промовиран*
47 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
46 A-55 33 0 0 0 0 0 8 0 R1 - Pipirelli $16.066.712 Испаднат
45 R-227 4 5 7 3 0 67 9 7.44 QF - Pipirelli $19.436.990 Промовиран
44 R-227 5 3 5 1 1 64 15 4.27 R2 - Pipirelli $-10.186.753 Задржи група
43 R-227 11 0 1 0 0 15 3 5 - - Pipirelli $-17.123.198 Задржи група