Профил на менаџерот: Lehir Cabral

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Lehir Cabral
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 7, 2014
Последна интеракција: Јул 23 2021, 00:18:18
Постови на форумот:9  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (481)
Освоени поени:0 (808)
Победи:0 (21)
Подиуми:0 (60)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:0 (16)
Просечно поени/трка: - (1.68)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

17% отклучени

(61/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Lehir Cabral Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 43, Трка 9
Број на најавувања:3712
Време поминато на ГПРО:477.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 81
Позиција во сезоната:16
Пари: $??.???.???
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Scuderia Ayrton Senna
Екипен пласман:115
Поени на тимот:0

Спонзори

Congalotto (R81) - 10 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
82 R-81 15 0 0 0 0 7 14 0.5 QF 5494 Pipirelli $15.356.883 Задржи група
81 R-81 13 0 0 0 0 8 12 0.67 QF 6315 Pipirelli $24.064.984 Задржи група
80 R-81 15 0 0 0 0 10 8 1.25 R1 7234 Pipirelli $15.123.680 Задржи група
79 A-43 38 0 0 0 0 0 9 0 - 6904 Pipirelli $-8.991.728 Испаднат
78 A-43 28 0 0 0 0 0 14 0 - 5768 Pipirelli $13.601.299 Задржи група
77 R-64 5 2 3 2 0 59 14 4.21 R2 5968 Pipirelli $22.060.076 Промовиран
76 R-64 8 1 1 1 0 24 15 1.6 R2 5804 Pipirelli $26.915.772 Задржи група
75 R-64 7 0 4 0 1 31 15 2.07 F 5521 Pipirelli $31.421.156 Задржи група
74 A-77 38 0 0 0 0 0 10 0 R1 6617 Pipirelli $-2.681.652 Испаднат
73 A-77 30 0 0 0 0 0 16 0 R2 4782 Pipirelli $10.123.288 Задржи група
72 A-77 34 0 0 0 0 0 15 0 R1 5345 Pipirelli $3.874.266 Задржи група
71 A-77 28 0 0 0 0 0 16 0 R1 4720 Pipirelli $6.894.633 Задржи група
70 A-77 27 0 0 0 0 0 16 0 R1 4159 Pipirelli $74.834 Задржи група
69 R-156 2 3 8 1 1 81 15 5.4 W 5435 Pipirelli $39.277.730 Промовиран
68 R-156 18 0 0 0 0 3 4 0.75 R2 10858 Pipirelli $26.025.401 Задржи група
67 R-156 12 0 1 0 0 5 7 0.71 R2 8285 Pipirelli $13.943.724 Задржи група
66 R-20 7 0 2 0 0 40 16 2.5 F 4561 Pipirelli $7.643.064 Задржи група
65 R-20 15 0 0 0 0 7 9 0.78 R1 7477 Pipirelli $12.083.423 Задржи група
64 R-20 15 0 0 1 0 1 7 0.14 R1 8895 Pipirelli $30.413.574 Задржи група
63 A-106 32 0 0 0 0 0 10 0 R1 7473 Pipirelli $20.689.377 Испаднат
62 A-106 29 0 0 0 0 0 16 0 R1 5052 Pipirelli $2.224.445 Задржи група
61 A-106 21 0 0 0 0 2 16 0.12 R1 5634 Pipirelli $10.766.366 Задржи група
60 R-127 5 0 1 0 0 66 15 4.4 SF 5741 Pipirelli $2.749.580 Промовиран
59 A-48 30 0 0 0 0 0 11 0 R1 7163 Pipirelli $-11.853.967 Испаднат
58 A-48 28 0 0 0 0 0 10 0 R1 7787 Pipirelli $6.554.406 Задржи група
57 R-156 2 6 14 3 9 123 15 8.2 SF 6406 Pipirelli $32.334.416 Промовиран
56 A-72 34 0 0 0 0 0 11 0 R1 8005 Pipirelli $7.755.580 Испаднат
55 R-3 3 3 8 1 1 94 15 6.27 SF 6447 Pipirelli $8.253.398 Промовиран
54 A-33 34 0 0 0 0 0 15 0 - 6503 Pipirelli $-18.120.212 Испаднат
53 A-33 26 0 0 0 0 0 14 0 R1 6178 Pipirelli $21.377.146 Задржи група
52 R-204 4 3 8 0 3 86 16 5.38 SF - Pipirelli $4.805.990 Промовиран*
51 A-114 36 0 0 0 0 0 15 0 - - Pipirelli $7.499.012 Испаднат
50 R-218 4 1 7 1 1 76 17 4.47 QF ? Pipirelli $13.821.342 Промовиран*
49 R-218 8 2 2 0 0 40 16 2.5 QF - Pipirelli $-19.004.715 Задржи група
48 R-218 12 0 1 0 0 16 7 2.29 - - Pipirelli $-8.407.178 Задржи група
47 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
46 R-221 18 0 0 0 0 0 0 - R1 - Pipirelli $11.762.750 Задржи група
45 R-414 16 0 0 0 0 4 6 0.67 R2 - Pipirelli $21.397.103 Задржи група
44 R-414 17 0 0 0 0 6 15 0.4 R1 - Pipirelli $-17.056.867 Задржи група
43 R-414 18 0 0 0 0 2 9 0.22 - - Pipirelli $6.014.964 Задржи група