Профил на менаџерот: Dmitriy Kotov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Alfa generic - 1984 / 85
Име:Dmitriy Kotov
Држава: Белорусија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 9, 2009
Последна интеракција: Окт 29 2015, 13:08:47
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (412)
Освоени поени:0 (892)
Победи:0 (26)
Подиуми:0 (78)
Пол-позиции:0 (33)
Најбрзи круга:0 (14)
Просечно поени/трка: - (2.17)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Апр 23, 2009)
Достигнувања:

31% отклучени

(112/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Dmitriy Kotov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 13, Трка 12
Број на најавувања:6513
Време поминато на ГПРО:1513.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
50-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
49 A-110 39 0 0 0 0 0 15 0 - - Pipirelli $42.081.969 Испаднат
48 P-10 38 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $30.740.354 Испаднат
47 M-4 35 0 0 1 0 0 16 0 R2 - Dunnolop $-6.266.051 Испаднат
46 M-4 20 0 1 0 0 9 17 0.53 R1 ? Avonn $5.661.800 Задржи група
45 M-4 9 0 1 0 1 22 17 1.29 R2 61 Dunnolop $17.007.836 Задржи група
44 P-13 1 6 13 11 6 120 17 7.06 W 63 Dunnolop $41.151.424 Промовиран
43 P-13 6 1 5 2 0 42 17 2.47 R1 335 Avonn $52.722.685 Задржи група
42 P-13 7 0 2 0 0 35 17 2.06 R1 116 Avonn $37.576.128 Задржи група
41 A-76 3 2 7 6 4 74 17 4.35 F 506 Pipirelli $118.077.069 Промовиран
40 A-76 6 2 4 2 0 40 17 2.35 R1 ? Pipirelli $74.546.095 Задржи група
39 A-76 7 0 1 0 0 32 17 1.88 QF 743 Pipirelli $39.372.280 Задржи група
38 R-78 1 4 13 9 0 121 17 7.12 W 1271 Pipirelli $32.974.040 Промовиран
37 R-78 4 3 4 1 0 49 7 7 - - Pipirelli $-6.022.047 Задржи група
27-36 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
26 A-40 40 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $12.793.767 Пензиониран
25 A-40 27 0 0 0 0 2 13 0.15 R1 - Pipirelli $24.926.196 Задржи група
24 P-15 40 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $-15.806.657 Испаднат
23 M-1 13 1 1 0 0 11 17 0.65 QF 82 Bridgerock $-5.793.595 Испаднат
22 M-1 25 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 54 Dunnolop $5.774.492 Задржи група
21 M-1 10 0 2 0 0 24 17 1.41 R1 34 Bridgerock $18.349.978 Задржи група
20 P-4 3 0 7 0 2 77 17 4.53 QF ? Dunnolop $39.260.463 Промовиран
19 P-4 9 0 1 0 0 20 17 1.18 R1 117 Dunnolop $8.626.420 Задржи група
18 P-4 8 0 1 0 0 17 17 1 R1 110 Dunnolop $33.010.167 Задржи група
17 P-4 12 0 2 0 0 14 17 0.82 R1 125 Dunnolop $9.938.475 Задржи група
16 A-22 2 4 7 0 1 76 17 4.47 QF ? blank $20.474.175 Промовиран
15 A-22 7 1 1 0 0 35 17 2.06 - ? blank $24.691.815 Задржи група
14 R-65 2 2 5 1 0 63 17 3.71 - ? blank $6.841.703 Промовиран
13 R-65 18 0 0 0 0 5 6 0.83 - - blank $-11.869.797 Задржи група