Профил на менаџерот: Mateusz Kostka

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Mateusz Kostka
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 16, 2014
Последна интеракција: Вчера во 13:08:54
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (138)
Освоени поени:0 (277)
Победи:0 (9)
Подиуми:0 (23)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (2.01)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

10% отклучени

(35/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Mateusz Kostka Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 43, Трка 12
Број на најавувања:574
Време поминато на ГПРО:78.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 140
Позиција во сезоната:25
Пари: $??.???.???
Возач: Franck Beltoise (76)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Johnnie Walking (R140) - 10 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
53-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
52 A-96 29 0 0 0 0 0 5 0 R1 - Pipirelli $20.930.727 Пензиониран
51 A-96 26 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $8.034.432 Задржи група
50 A-96 5 1 4 0 0 45 17 2.65 R1 ? Pipirelli $15.413.467 Задржи група
49 R-284 5 3 5 1 1 65 15 4.33 R1 - Pipirelli $6.238.081 Промовиран*
48 A-67 34 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $-5.892.881 Испаднат
47 R-314 1 4 8 0 0 80 15 5.33 QF - Pipirelli $6.550.128 Промовиран
46 A-55 36 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $2.450.739 Испаднат
45 R-116 6 0 4 0 0 57 17 3.35 SF 2515 Pipirelli $7.242.124 Промовиран
44 R-116 7 1 2 0 1 28 16 1.75 QF - Pipirelli $-5.731.609 Задржи група
43 R-116 17 0 0 0 0 2 6 0.33 - - Pipirelli $7.977.683 Задржи група