Профил на менаџерот: Nikola Andric

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Renault RE50 - 1984
Име:Nikola Andric
Држава: Србија
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 21, 2014
Последна интеракција: Окт 19 2014, 10:28:32
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (7)
Освоени поени:0 (8)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.14)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(3/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Nikola Andric Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 43, Трка 13
Број на најавувања:16
Време поминато на ГПРО:3.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
45-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
44 R-79 15 0 0 0 0 3 2 1.5 R1 - Pipirelli $13.557.002 Задржи група
43 R-79 17 0 0 0 0 5 5 1 - - Pipirelli $7.544.305 Задржи група