Профил на менаџерот: Attila Veres

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Attila Veres
Држава: Германија
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 21, 2014
Последна интеракција: Јун 14 2015, 22:19:36
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (70)
Освоени поени:0 (182)
Победи:0 (3)
Подиуми:0 (13)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (5)
Просечно поени/трка: - (2.6)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

6% отклучени

(21/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Attila Veres Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 43, Трка 13
Број на најавувања:768
Време поминато на ГПРО:309.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
48-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
47 A-99 38 0 0 0 0 0 14 0 - - Pipirelli $-7.396.584 Испаднат
46 R-270 3 2 6 0 0 83 17 4.88 QF 2169 Pipirelli $14.902.772 Промовиран
45 A-105 33 0 0 0 0 0 17 0 - 2555 Pipirelli $-6.659.107 Испаднат
44 R-416 3 1 6 0 3 86 17 5.06 SF ? Pipirelli $1.804.836 Промовиран
43 R-416 10 0 1 0 2 13 5 2.6 - - Pipirelli $-17.564.960 Задржи група