Профил на менаџерот: Desislav Georgiev

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Desislav Georgiev
Држава: Бугарија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 5, 2014
Последна интеракција: Окт 4 2016, 06:18:31
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (181)
Освоени поени:0 (363)
Победи:0 (15)
Подиуми:0 (33)
Пол-позиции:0 (6)
Најбрзи круга:0 (16)
Просечно поени/трка: - (2.01)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

17% отклучени

(62/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Desislav Georgiev Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 43, Трка 17
Број на најавувања:1540
Време поминато на ГПРО:427.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
56-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
55 A-125 36 0 0 0 0 0 6 0 R1 10201 Pipirelli $2.353.371 Пензиониран
54 R-179 2 8 13 2 4 126 17 7.41 W 4975 Pipirelli $24.544.231 Промовиран
53 A-72 25 0 0 1 0 2 16 0.12 R1 4642 Pipirelli $-824.978 Испаднат
52 A-72 26 0 0 0 0 1 13 0.08 R1 - Pipirelli $9.383.999 Задржи група
51 A-72 17 0 0 0 0 6 17 0.35 SF 1149 Pipirelli $10.921.142 Задржи група
50 A-72 30 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $8.037.432 Задржи група
49 R-228 3 3 9 1 4 79 12 6.58 R2 - Pipirelli $2.268.870 Промовиран
48 A-28 16 0 0 0 2 7 14 0.5 R2 - Pipirelli $-17.580.511 Испаднат
47 A-28 15 0 1 0 0 15 17 0.88 R1 ? Pipirelli $8.598.194 Задржи група
46 A-28 18 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 ? Pipirelli $6.120.880 Задржи група
45 R-213 3 1 7 2 2 76 17 4.47 R1 ? Pipirelli $3.515.617 Промовиран
44 R-213 6 3 3 0 4 44 17 2.59 QF ? Pipirelli $5.111.730 Задржи група
43 R-213 18 0 0 0 0 1 1 1 - - Pipirelli $12.648.479 Задржи група