Профил на менаџерот: Zoran Andric

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Zoran Andric
Држава: Хрватска
Пол:Женски
Се приклучи:Окт 5, 2014
Последна интеракција: Јул 18 2015, 14:24:19
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (55)
Освоени поени:0 (183)
Победи:0 (7)
Подиуми:0 (18)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (3.33)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

6% отклучени

(21/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Zoran Andric Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 43, Трка 17
Број на најавувања:310
Време поминато на ГПРО:77 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
48-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
47 R-2 8 1 3 0 0 28 7 4 R1 - Pipirelli $9.150.271 Задржи група
46 R-2 1 4 8 1 0 73 12 6.08 F - Pipirelli $-7.933.683 Задржи група
45 A-110 37 0 0 0 0 0 15 0 - - Pipirelli $-6.828.181 Испаднат
44 R-316 3 2 7 0 0 76 17 4.47 QF ? Pipirelli $5.036.579 Промовиран
43 R-316 21 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $6.950.970 Задржи група