Профил на менаџерот: Atanas Kostadinov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Atanas Kostadinov
Држава: Бугарија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 20, 2009
Последна интеракција: Денес во 09:24:35
Постови на форумот:21  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:11 (1240)
Освоени поени:27 (2290)
Победи:0 (46)
Подиуми:2 (158)
Пол-позиции:0 (12)
Најбрзи круга:0 (63)
Просечно поени/трка: 2.45 (1.85)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

30% отклучени

(112/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Atanas Kostadinov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 13, Трка 17
Број на најавувања:8883
Време поминато на ГПРО:1830.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 19
Позиција во сезоната:7
Пари: $-??.???.???
Возач: Johnny Wheldon (101)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:7
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Ayrton Senna
Екипен пласман:408
Поени на тимот:89.4499

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 R-19 8 1 1 0 1 26 17 1.53 QF 3248 Pipirelli $4.558.570 Задржи група
85 R-19 10 0 1 0 0 25 17 1.47 R2 3059 Pipirelli $-27.653.296 Задржи група
84 R-19 8 0 2 0 0 33 17 1.94 R1 3891 Pipirelli $-12.297.466 Задржи група
83 R-19 8 0 3 0 0 34 17 2 QF 3198 Pipirelli $260.866 Задржи група
82 R-19 14 0 0 0 1 7 16 0.44 R2 4949 Pipirelli $-27.544.719 Задржи група
81 R-19 5 0 3 0 2 59 17 3.47 R1 3995 Pipirelli $6.496.319 Задржи група
80 A-55 36 0 0 0 0 0 17 0 R1 4116 Pipirelli $-814.315 Испаднат
79 R-100 6 1 3 0 0 45 17 2.65 QF 3572 Pipirelli $2.403.456 Промовиран
78 A-6 36 0 0 0 0 0 17 0 - 4209 Pipirelli $-1.072.634 Испаднат
77 A-6 36 0 0 0 0 0 17 0 - 2879 Pipirelli $2.293.140 Задржи група
76 A-6 34 0 0 0 0 0 17 0 - 3081 Pipirelli $9.060.878 Задржи група
75 A-6 31 0 0 0 0 0 17 0 - 3242 Pipirelli $2.777.571 Задржи група
74 R-93 4 0 6 0 3 73 17 4.29 QF 2946 Pipirelli $4.320.911 Промовиран
73 R-93 7 0 4 0 3 35 17 2.06 QF 3592 Pipirelli $-6.556.981 Задржи група
72 R-93 5 0 4 0 1 46 17 2.71 F 3230 Pipirelli $13.291.025 Задржи група
71 R-93 10 0 0 0 1 20 16 1.25 QF 4936 Pipirelli $-3.011.083 Задржи група
70 R-93 15 0 0 0 0 0 15 0 R2 5849 Pipirelli $1.466.820 Задржи група
69 R-93 8 0 2 0 0 34 17 2 SF 3362 Pipirelli $-3.680.705 Задржи група
68 R-93 7 0 1 1 4 38 16 2.38 QF 4796 Pipirelli $-18.774.473 Задржи група
67 R-93 7 0 1 0 1 32 17 1.88 QF 4062 Pipirelli $-18.282.470 Задржи група
66 R-93 14 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 5071 Pipirelli $-7.543.569 Задржи група
65 R-93 9 1 2 0 1 27 17 1.59 QF 3169 Pipirelli $1.914.821 Задржи група
64 R-93 10 0 0 0 1 19 17 1.12 QF 3869 Pipirelli $-10.626.485 Задржи група
63 A-18 30 0 0 0 0 0 13 0 R1 6598 Pipirelli $-13.126.538 Испаднат
62 A-18 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 4283 Pipirelli $1.448.713 Задржи група
61 A-18 27 0 0 0 0 0 15 0 R1 6773 Pipirelli $1.637.137 Задржи група
60 A-18 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 3159 Pipirelli $1.507.031 Задржи група
59 R-168 3 1 3 1 0 64 17 3.76 QF 3401 Pipirelli $7.795.324 Промовиран
58 R-168 4 2 3 0 3 62 17 3.65 R2 3556 Pipirelli $3.534.961 Задржи група
57 R-168 5 0 1 0 0 52 17 3.06 QF 3838 Pipirelli $8.245.323 Задржи група
56 R-168 7 0 3 0 0 50 17 2.94 QF 4343 Pipirelli $4.853.074 Задржи група
55 A-70 38 0 0 0 0 0 17 0 - 3961 Pipirelli $372.577 Испаднат
54 R-24 3 1 6 1 1 88 17 5.18 SF 2754 Pipirelli $11.102.024 Промовиран
53 A-71 36 0 0 0 0 0 17 0 - 4379 Pipirelli $-7.888.286 Испаднат
52 R-298 3 1 9 0 1 88 17 5.18 SF ? Pipirelli $12.403.361 Промовиран
51 R-298 6 0 1 0 0 53 17 3.12 SF 2469 Pipirelli $411.718 Задржи група
50 A-8 37 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-3.548.128 Испаднат
49 R-74 5 0 3 0 0 69 17 4.06 SF 2598 Pipirelli $7.119.473 Промовиран
48 R-74 7 0 1 0 0 37 17 2.18 QF ? Pipirelli $-12.225.339 Задржи група
47 R-74 10 0 0 0 0 23 17 1.35 R2 ? Pipirelli $-10.478.559 Задржи група
46 A-23 36 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $4.328.080 Испаднат
45 R-263 4 0 5 0 0 62 17 3.65 W 2548 Pipirelli $4.718.071 Промовиран
44 R-263 7 0 1 0 0 45 17 2.65 F ? Pipirelli $-1.940.916 Задржи група
43 A-28 35 0 0 0 0 0 17 0 R1 2647 Pipirelli $2.217.231 Испаднат
42 R-35 2 3 11 0 0 98 17 5.76 W 1949 Pipirelli $6.653.631 Промовиран
41 A-32 36 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-15.325.907 Испаднат
40 A-32 24 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 1347 Pipirelli $3.134.209 Задржи група
39 R-124 1 13 17 3 1 160 17 9.41 W 1471 Pipirelli $14.735.589 Промовиран
38 R-124 6 0 0 0 0 40 17 2.35 QF ? Pipirelli $51.659 Задржи група
37 A-81 27 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 1314 Pipirelli $-26.520.956 Испаднат
36 R-243 4 0 4 0 1 59 17 3.47 QF ? Pipirelli $3.737.231 Промовиран
35 R-243 8 1 3 0 4 39 17 2.29 F ? Pipirelli $-5.994.786 Задржи група
34 A-20 34 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $1.924.503 Испаднат
33 R-220 5 1 4 0 0 53 17 3.12 QF ? Pipirelli $5.927.207 Промовиран*
32 R-220 7 1 1 0 0 36 17 2.12 R2 ? Pipirelli $-2.326.193 Задржи група
31 R-220 8 0 1 1 0 27 17 1.59 R2 ? Pipirelli $5.988.881 Задржи група
30 A-33 33 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $1.737.384 Испаднат
29 R-23 4 3 6 0 0 64 17 3.76 QF ? Pipirelli $4.650 Промовиран*
28 R-23 7 1 4 0 0 43 17 2.53 SF ? Pipirelli $6.069.274 Задржи група
27 R-23 10 2 3 0 0 33 17 1.94 R2 ? Pipirelli $-5.974.881 Задржи група
26 A-63 34 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $7.356.184 Испаднат
25 R-255 5 3 6 0 0 57 17 3.35 QF ? Pipirelli $1.148.116 Промовиран
24 A-59 36 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $-6.810.799 Испаднат
23 R-61 3 3 7 2 6 74 17 4.35 QF ? Pipirelli $4.679.137 Промовиран
22 R-61 3 2 7 0 9 68 17 4 R1 ? Pipirelli $-1.193.727 Задржи група
21 R-61 3 3 8 2 7 77 16 4.81 SF - Pipirelli $-11.844.710 Задржи група
20 R-61 15 1 1 0 1 15 16 0.94 QF - Pipirelli $-3.226.067 Задржи група
19 R-61 10 0 1 1 5 21 17 1.24 QF ? Pipirelli $-12.053.552 Задржи група
18 R-61 13 0 1 0 2 12 17 0.71 R1 ? Pipirelli $3.708.070 Задржи група
17 R-61 12 1 2 0 2 23 17 1.35 SF ? Pipirelli $-15.639.078 Задржи група
16 R-61 14 0 0 0 0 11 17 0.65 R2 ? blank $-12.033.033 Задржи група
15 R-61 26 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $-2.703.942 Задржи група
14 R-61 29 0 0 0 1 0 17 0 - ? blank $-20.631.567 Задржи група
13 R-61 34 0 0 0 0 0 1 0 - - blank $-2.073.795 Задржи група