Профил на менаџерот: Joao Seabra

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Joao Seabra
Држава: Португалија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 7, 2007
Последна интеракција: Мар 18 2009, 20:25:30
Постови на форумот:39  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (166)
Освоени поени:0 (319)
Победи:0 (9)
Подиуми:0 (29)
Пол-позиции:0 (14)
Најбрзи круга:0 (5)
Просечно поени/трка: - (1.92)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Апр 20, 2007)
Достигнувања:

0% отклучени

(1/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Joao Seabra Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 4, Трка 1
Број на најавувања:1651
Време поминато на ГПРО:192.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
15-81 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
14 M-2 40 0 0 0 0 0 0 - - - blank $3.492.005 Пензиониран
13 P-12 3 0 8 0 0 59 14 4.21 - - blank $19.290.882 Промовиран
12 P-12 5 0 3 0 1 40 17 2.35 - ? blank $9.936.789 Задржи група
11 M-4 30 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $15.108.822 Испаднат
10 M-4 22 0 0 0 0 3 17 0.18 - ? blank $6.348.986 Задржи група
9 A-4 1 7 12 12 4 113 17 6.65 - ? blank $28.406.639 Промовиран
8 A-4 10 1 2 2 0 25 16 1.56 - - blank $25.244.495 Задржи група
7 A-4 15 0 0 0 0 8 17 0.47 - ? blank $13.143.953 Задржи група
6 A-4 24 0 0 0 0 2 17 0.12 - ? blank $2.080.453 Задржи група
5 R-32 4 1 4 0 0 62 17 3.65 - 277 blank $7.889.079 Промовиран
4 R-32 19 0 0 0 0 7 17 0.41 - ? blank $-3.635.606 Задржи група