Профил на менаџерот: Paweł Alamenciak

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Paweł Alamenciak
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 25, 2009
Последна интеракција: Дек 13 2017, 00:43:07
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (672)
Освоени поени:0 (1121)
Победи:0 (28)
Подиуми:0 (86)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:0 (20)
Просечно поени/трка: - (1.67)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

26% отклучени

(92/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Paweł Alamenciak Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 13, Трка 17
Број на најавувања:9747
Време поминато на ГПРО:2625.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Paweł Alamenciak (Последна обнова: Апр 20 2013, 12:49:42)
Sezon 35:
Group: Amateure 41
Ranking if the season was one big race:
All classes: 5885.
Amateure: 2096.

Sezon 34:
Group: 16
Ranking if the season was one big race:
All classes: 575
Pro: 255

Sezon 33:
Group: PRO 16
Ranking if the season was one big race:
All classes: 178
Pro: 89