Профил на менаџерот: Łukasz Dudek1

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Łukasz Dudek
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 13, 2014
Последна интеракција: Денес во 02:23:01
Постови на форумот:196  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 1
Број на трки:5 (506)
Освоени поени:0 (1085)
Победи:0 (35)
Подиуми:0 (96)
Пол-позиции:0 (41)
Најбрзи круга:0 (24)
Просечно поени/трка: 0 (2.14)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Дек 14, 2014)
Достигнувања:

45% отклучени

(160/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Łukasz Dudek Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:sixaside.io
 Twitter:sixaside_io
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 44, Трка 9
Број на најавувања:16495
Време поминато на ГПРО:3660.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Master - 3
Позиција во сезоната:40
Пари: $??.???.???
Возач: Alex Rees (152)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:38
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Polish Racing Team
Екипен пласман:369
Поени на тимот:54.6

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 Elite 35 0 0 0 0 0 16 0 R1 2585 Badyear $17.570.530 Испаднат
72 Elite 11 0 0 1 1 15 17 0.88 R1 8 Hancock $13.369.469 Задржи група
71 Elite 22 0 0 0 0 7 17 0.41 - 27 Contimental $32.564.157 Задржи група
70 Elite 15 1 1 0 0 10 17 0.59 R1 794 Contimental $33.409.037 Задржи група
69 Elite 23 0 0 0 0 4 17 0.24 - 93 Contimental $49.290.018 Задржи група
68 Elite 6 0 3 1 1 39 17 2.29 R1 5 Michelini $44.101.279 Задржи група
67 Elite 22 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 31 Contimental $56.472.365 Задржи група
66 Elite 1 4 11 1 4 109 17 6.41 W 1 Bridgerock $51.982.819 ГПРО Шампион
65 Elite 16 0 0 0 2 9 17 0.53 R1 29 Contimental $43.617.115 Задржи група
64 Elite 2 3 14 2 4 119 17 7 F 1 Bridgerock $44.139.748 Задржи група
63 Elite 13 0 1 0 0 10 17 0.59 - 29 Contimental $45.385.950 Задржи група
62 Elite 16 0 0 0 0 12 17 0.71 R1 44 Contimental $30.358.238 Задржи група
61 M-5 3 1 5 0 5 66 17 3.88 F 1476 Dunnolop $66.197.613 Промовиран
60 M-5 13 1 1 0 0 15 17 0.88 R2 82 Dunnolop $87.250.645 Задржи група
59 M-5 25 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 1441 Dunnolop $124.352.000 Задржи група
58 P-20 2 3 11 5 0 99 17 5.82 F 362 Dunnolop $175.513.227 Промовиран
57 P-20 10 0 1 0 0 24 17 1.41 R1 1162 Dunnolop $198.334.884 Задржи група
56 A-27 1 10 11 15 4 109 17 6.41 SF 5711 Pipirelli $252.822.393 Промовиран
55 A-27 4 2 8 2 0 73 17 4.29 R1 1189 Pipirelli $224.225.068 Задржи група
54 A-27 13 0 0 0 0 13 17 0.76 R1 4366 Pipirelli $219.473.450 Задржи група
53 A-27 8 0 2 0 0 28 17 1.65 QF 2727 Pipirelli $194.291.346 Задржи група
52 A-27 12 0 2 0 0 14 17 0.82 R1 ? Pipirelli $164.787.326 Задржи група
51 A-27 8 0 2 0 0 27 17 1.59 R1 ? Pipirelli $217.848.442 Задржи група
50 A-27 10 0 1 0 0 18 17 1.06 R2 1029 Pipirelli $192.975.064 Задржи група
49 A-27 10 0 1 0 0 20 17 1.18 SF ? Pipirelli $157.232.373 Задржи група
48 A-27 9 0 1 0 0 21 17 1.24 R1 ? Pipirelli $141.771.119 Задржи група
47 A-27 9 0 1 1 0 35 17 2.06 QF ? Pipirelli $126.274.528 Задржи група
46 A-27 14 0 0 0 0 14 17 0.82 R1 ? Pipirelli $63.125.573 Задржи група
45 R-199 1 8 15 13 2 130 17 7.65 W ? Pipirelli $34.915.812 Промовиран
44 R-199 9 2 4 0 1 39 9 4.33 - - Pipirelli $-16.122.688 Задржи група