Профил на менаџерот: Tamás Dobi

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Tamás Dobi
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 16, 2014
Последна интеракција: Сеп 28 2017, 19:08:05
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (195)
Освоени поени:0 (379)
Победи:0 (18)
Подиуми:0 (32)
Пол-позиции:0 (14)
Најбрзи круга:0 (63)
Просечно поени/трка: - (1.94)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

26% отклучени

(91/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tamás Dobi Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 44, Трка 10
Број на најавувања:815
Време поминато на ГПРО:72.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
58-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
57 R-9 13 0 0 2 1 2 6 0.33 R1 9888 Pipirelli $-23.119.052 Задржи група
56 R-266 11 0 0 2 0 14 9 1.56 QF 9341 Pipirelli $-4.910.700 Задржи група
55 R-266 10 0 0 0 1 22 12 1.83 QF 8788 Pipirelli $-23.532.842 Задржи група
54 R-266 4 6 8 2 7 85 15 5.67 F 7697 Pipirelli $-6.792.185 Задржи група
53 R-266 5 5 8 5 10 73 17 4.29 SF 7976 Pipirelli $-21.908.905 Задржи група
52 R-266 10 0 3 0 7 34 17 2 R2 ? Pipirelli $-9.197.773 Задржи група
51 R-266 6 2 5 2 12 53 17 3.12 R2 ? Pipirelli $-4.554.403 Задржи група
50 R-266 17 0 0 0 2 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-18.107.911 Задржи група
49 R-266 16 0 0 0 6 3 17 0.18 R2 ? Pipirelli $-7.726.335 Задржи група
48 A-51 38 0 0 0 0 0 8 0 - - Pipirelli $-20.662.222 Испаднат
47 R-61 6 2 4 1 6 54 17 3.18 SF ? Pipirelli $3.331.562 Промовиран*
46 R-61 18 0 0 0 2 0 17 0 R2 ? Pipirelli $793.754 Задржи група
45 R-61 11 1 1 0 7 11 17 0.65 QF ? Pipirelli $-14.805.868 Задржи група
44 R-61 8 2 3 0 2 28 7 4 - - Pipirelli $-513.937 Задржи група