Профил на менаџерот: Man Martin

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Man Martin
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 23, 2014
Последна интеракција: Јан 12 2020, 13:34:20
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (58)
Освоени поени:0 (256)
Победи:0 (5)
Подиуми:0 (21)
Пол-позиции:0 (15)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (4.41)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

10% отклучени

(35/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Man Martin Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 44, Трка 12
Број на најавувања:369
Време поминато на ГПРО:51.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
57-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
56 R-275 16 0 0 0 0 0 1 0 - 11895 Pipirelli $18.501.000 Задржи група
55 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
54 R-154 6 1 6 3 0 62 11 5.64 SF 8173 Pipirelli $10.855.040 Задржи група
52-53 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
51 R-230 8 0 2 0 0 40 11 3.64 SF - Pipirelli $-5.716.372 Задржи група
47-50 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
46 A-118 37 0 0 0 0 0 6 0 R1 - Pipirelli $14.213.551 Пензиониран
45 R-95 1 4 10 12 0 111 17 6.53 W 2099 Pipirelli $30.746.946 Промовиран
44 R-95 9 0 1 0 0 21 6 3.5 - - Pipirelli $5.201.017 Задржи група