Профил на менаџерот: Einaras Budreckas

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Renault R25 - 2005
Име:Einaras Budreckas
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 9, 2007
Последна интеракција: Авг 28 2014, 08:28:42
Постови на форумот:43  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (461)
Освоени поени:0 (1026)
Победи:0 (47)
Подиуми:0 (83)
Пол-позиции:0 (58)
Најбрзи круга:0 (22)
Просечно поени/трка: - (2.23)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Окт 27, 2008)
Достигнувања:

26% отклучени

(94/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Einaras Budreckas Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 4, Трка 1
Број на најавувања:5962
Време поминато на ГПРО:978.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Einaras Budreckas (Последна обнова: Сеп 10 2013, 07:46:54)
Captain's log:

Day 674: I'm drunk again..