Профил на менаџерот: Dmitriy Krautsou

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Dmitriy Krautsou
Држава: Белорусија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 2, 2009
Последна интеракција: Мај 23 2012, 17:01:09
Постови на форумот:19  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (288)
Освоени поени:0 (532)
Победи:0 (12)
Подиуми:0 (42)
Пол-позиции:0 (7)
Најбрзи круга:0 (14)
Просечно поени/трка: - (1.85)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Фев 26, 2012)
Достигнувања:

20% отклучени

(72/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Dmitriy Krautsou Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 14, Трка 1
Број на најавувања:3800
Време поминато на ГПРО:1137.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
32-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
31 Elite 40 0 0 0 0 0 0 - - - blank $-39.293.809 Пензиониран*
30 Elite 23 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 33 Badyear $18.601.191 Задржи група
29 Elite 19 0 0 0 0 0 17 0 R1 39 Badyear $15.091.300 Задржи група
28 Elite 15 0 0 0 0 3 16 0.19 R1 - Badyear $37.896.738 Задржи група
27 Elite 21 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Michelini $2.479.737 Задржи група
26 Elite 5 0 4 0 0 50 17 2.94 R2 ? Michelini $36.444.070 Задржи група
25 Elite 16 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 10 Bridgerock $43.729.035 Задржи група
24 Elite 9 0 1 0 0 25 17 1.47 SF ? Michelini $39.903.561 Задржи група
23 M-1 2 3 7 2 1 94 17 5.53 F 16 Dunnolop $58.474.789 Промовиран
22 M-1 8 0 1 0 0 28 17 1.65 QF 43 Dunnolop $37.416.511 Задржи група
21 M-1 9 1 2 0 1 25 17 1.47 R2 ? Dunnolop $36.782.494 Задржи група
20 M-1 19 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 86 Dunnolop $40.604.620 Задржи група
19 M-1 26 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 ? Yokomama $30.239.483 Задржи група
18 P-10 3 0 5 0 1 55 17 3.24 QF 100 Dunnolop $41.085.788 Промовиран
17 A-55 1 5 12 0 8 105 17 6.18 SF 274 Pipirelli $64.343.991 Промовиран
16 A-55 12 0 1 0 0 9 17 0.53 R1 ? blank $27.938.906 Задржи група
15 R-116 5 1 3 0 2 56 17 3.29 - 722 blank $48.409.462 Промовиран
14 R-116 4 2 6 5 1 64 17 3.76 - ? blank $-9.177.607 Задржи група