Профил на менаџерот: Ilda Vicente

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Ilda Vicente
Држава: Португалија
Пол:Женски
Се приклучи:Апр 3, 2009
Последна интеракција: Авг 11 2011, 23:46:59
Постови на форумот:14  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (209)
Освоени поени:0 (643)
Победи:0 (35)
Подиуми:0 (60)
Пол-позиции:0 (34)
Најбрзи круга:0 (22)
Просечно поени/трка: - (3.08)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

40% отклучени

(141/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ilda Vicente Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 14, Трка 1
Број на најавувања:891
Време поминато на ГПРО:492.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
27-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
26 M-3 40 0 0 0 0 0 5 0 - - Pipirelli $579.228 Пензиониран
25 M-3 23 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Dunnolop $2.936.135 Задржи група
24 Elite 29 0 0 0 0 0 17 0 - ? Badyear $6.931.063 Испаднат
23 Elite 21 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 26 Michelini $11.826.534 Задржи група
22 M-1 2 4 7 9 4 90 17 5.29 F ? Dunnolop $44.929.229 Промовиран
21 M-1 8 2 3 1 1 34 17 2 R1 55 Dunnolop $20.001.167 Задржи група
20 M-1 25 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 ? Dunnolop $41.994.005 Задржи група
19 P-10 1 8 17 6 6 152 17 8.94 QF 23 Dunnolop $43.155.992 Промовиран
18 P-10 7 0 2 1 1 36 17 2.12 R1 ? Badyear $73.253.560 Задржи група
17 A-40 1 16 17 14 10 168 17 9.88 W 122 Pipirelli $106.944.763 Промовиран
16 A-40 7 0 2 1 0 34 17 2 - ? blank $35.713.937 Задржи група
15 A-40 15 0 1 0 0 9 17 0.53 - ? blank $31.092.680 Задржи група
14 R-119 1 5 11 2 0 113 17 6.65 - 457 blank $9.496.552 Промовиран