Профил на менаџерот: Hugo Cordeiro

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Hugo Cordeiro
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 21, 2014
Последна интеракција: Окт 25 2019, 01:34:31
Постови на форумот:23  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (74)
Освоени поени:0 (284)
Победи:0 (14)
Подиуми:0 (29)
Пол-позиции:0 (12)
Најбрзи круга:0 (7)
Просечно поени/трка: - (3.84)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јан 24, 2015)
Достигнувања:

13% отклучени

(48/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Hugo Cordeiro Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 45, Трка 2
Број на најавувања:2054
Време поминато на ГПРО:321.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
72 R-104 23 0 0 0 0 0 0 - - 7987 Pipirelli $13.581.565 Задржи група
63-71 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
62 R-89 25 0 0 0 0 0 0 - - 9995 Pipirelli $12.295.000 Задржи група
58-61 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
57 R-97 16 0 0 0 0 0 0 - - 10608 Pipirelli $16.633.000 Задржи група
53-56 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
52 A-112 31 0 0 0 0 0 9 0 R1 - Pipirelli $14.332.589 Пензиониран
51 R-161 1 5 14 6 2 120 17 7.06 W 1740 Pipirelli $30.373.291 Промовиран
50 R-22 8 2 2 0 2 26 4 6.5 - - Pipirelli $14.235.354 Задржи група
48-49 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
47 A-50 30 0 0 0 0 0 10 0 R1 - Pipirelli $27.075.798 Пензиониран
46 R-161 1 6 12 6 2 114 17 6.71 W 1974 Pipirelli $30.291.374 Промовиран
45 R-408 10 1 1 0 0 21 16 1.31 R1 - Pipirelli $1.639.062 Задржи група