Профил на менаџерот: Henry Fu

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er - 2008
Име:Henry Fu
Држава: САД
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 15, 2015
Последна интеракција: Јун 25 2019, 15:12:34
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (44)
Освоени поени:0 (96)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (2)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (2.18)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

3% отклучени

(9/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Henry Fu Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 45, Трка 9
Број на најавувања:106
Време поминато на ГПРО:20.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
49-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
48 R-81 12 0 0 0 0 12 9 1.33 SF - Pipirelli $36.008.607 Задржи група
47 A-73 37 0 0 0 0 0 12 0 - - Pipirelli $-136.697 Испаднат
46 R-114 5 1 1 0 0 53 15 3.53 R1 - Pipirelli $3.008.714 Промовиран*
45 R-114 9 0 1 0 0 31 8 3.88 - - Pipirelli $10.486.964 Задржи група