Профил на менаџерот: Aistė Gerkaitė

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Aistė Gerkaitė
Држава: Литванија
Пол:Женски
Се приклучи:Апр 6, 2009
Последна интеракција: Дек 6 2011, 15:43:53
Постови на форумот:25  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (165)
Освоени поени:0 (240)
Победи:0 (8)
Подиуми:0 (22)
Пол-позиции:0 (6)
Најбрзи круга:0 (12)
Просечно поени/трка: - (1.45)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

12% отклучени

(43/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Aistė Gerkaitė Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 14, Трка 1
Број на најавувања:1343
Време поминато на ГПРО:250 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
29-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
28 A-54 39 0 0 0 0 0 7 0 R2 - Pipirelli $-20.963.988 Пензиониран
27 R-234 5 0 5 0 0 61 17 3.59 SF ? Pipirelli $7.206.667 Промовиран*
24-26 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
23 A-49 6 2 4 0 3 38 8 4.75 R1 - Pipirelli $-29.475.194 Пензиониран
22 A-49 7 1 4 0 3 32 15 2.13 R2 - Pipirelli $8.265.434 Задржи група
21 A-49 19 0 0 1 2 7 17 0.41 R2 ? Pipirelli $13.647.933 Задржи група
20 A-49 16 1 1 0 0 10 15 0.67 QF - Pipirelli $12.142.434 Задржи група
19 A-49 20 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 ? Pipirelli $3.867.289 Задржи група
18 R-213 3 4 6 5 0 62 17 3.65 QF ? Pipirelli $14.594.957 Промовиран
17 R-213 8 0 2 0 0 27 16 1.69 F - Pipirelli $6.678.271 Задржи група
16 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
15 R-140 29 0 0 0 0 0 15 0 - - blank $-3.555.359 Задржи група
14 R-140 32 0 0 0 3 0 17 0 - ? blank $5.906.362 Задржи група