Профил на менаџерот: Vincent Fardoux

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Vincent Fardoux
Држава: Франција
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 30, 2015
Последна интеракција: Фев 14 2020, 19:58:10
Постови на форумот:7  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:11 (442)
Освоени поени:0 (410)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (13)
Пол-позиции:0 (5)
Најбрзи круга:0 (24)
Просечно поени/трка: 0 (0.93)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

13% отклучени

(45/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Vincent Fardoux Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:neko.mau.39
 Twitter:sasukeuchiwa46
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 45, Трка 14
Број на најавувања:2837
Време поминато на ГПРО:1523.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 107
Позиција во сезоната:16
Пари: $?.???.???
Возач: Ralph Watts (68)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Liberty team
Екипен пласман:1950
Поени на тимот:0

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 R-107 9 0 1 0 1 24 17 1.41 R2 4804 Pipirelli $-19.305.500 Задржи група
72 R-107 6 0 1 0 0 38 17 2.24 QF 3967 Pipirelli $5.731.020 Задржи група
71 R-107 9 0 0 0 0 12 17 0.71 R2 4089 Pipirelli $5.561.290 Задржи група
70 R-107 8 0 1 0 1 31 17 1.82 R2 5041 Pipirelli $3.624.934 Задржи група
69 R-107 11 0 0 0 0 19 17 1.12 R1 3742 Pipirelli $2.049.446 Задржи група
68 R-107 16 0 0 0 0 4 16 0.25 QF 5202 Pipirelli $4.983.971 Задржи група
67 R-107 16 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 4528 Pipirelli $3.378.385 Задржи група
66 R-107 18 0 0 0 0 0 17 0 R1 4956 Pipirelli $2.870.817 Задржи група
65 R-107 15 0 0 0 0 0 17 0 R2 3987 Pipirelli $17.507.148 Задржи група
64 A-33 38 0 0 0 0 0 17 0 - 5482 Pipirelli $8.383.001 Испаднат
63 R-170 4 0 2 0 2 49 17 2.88 SF 5048 Pipirelli $5.481.376 Промовиран
62 R-170 6 0 0 0 0 40 17 2.35 QF 5141 Pipirelli $-2.497.695 Задржи група
61 R-170 8 0 1 2 6 39 17 2.29 R2 5362 Pipirelli $12.003.912 Задржи група
60 R-170 15 0 0 0 0 7 16 0.44 R1 5578 Pipirelli $5.811.944 Задржи група
59 R-170 11 0 0 0 0 6 4 1.5 R1 7455 Pipirelli $-5.609.408 Задржи група
58 R-178 16 0 0 0 0 3 12 0.25 R1 7131 Pipirelli $-8.726.329 Задржи група
57 R-84 7 0 3 1 0 33 10 3.3 QF 8053 Pipirelli $11.840.154 Задржи група
56 R-84 12 0 0 0 0 11 12 0.92 R2 7865 Pipirelli $56.387.095 Задржи група
55 R-84 16 0 0 0 0 0 1 0 R1 13155 Pipirelli $31.865.236 Задржи група
54 A-16 34 0 0 0 0 0 16 0 R1 7529 Pipirelli $-16.415.577 Испаднат
53 A-16 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 4186 Pipirelli $3.957.408 Задржи група
52 A-16 32 0 0 0 0 0 17 0 - 2226 Pipirelli $6.855.403 Задржи група
51 A-16 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $5.126.780 Задржи група
50 A-16 34 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $7.726.507 Задржи група
49 R-342 6 1 3 1 1 50 17 2.94 R1 ? Pipirelli $6.524.732 Промовиран*
48 R-342 11 0 0 1 5 12 17 0.71 R2 ? Pipirelli $-9.511.342 Задржи група
47 R-342 13 0 1 0 4 15 17 0.88 R1 ? Pipirelli $2.196.226 Задржи група
46 R-342 12 0 0 0 2 9 17 0.53 QF ? Pipirelli $-4.285.616 Задржи група
45 R-342 16 0 0 0 2 7 4 1.75 - - Pipirelli $7.744.120 Задржи група