Профил на менаџерот: Czétényi Sándor

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Czétényi Sándor
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 23, 2015
Последна интеракција: Фев 5 2017, 11:08:54
Постови на форумот:3  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (160)
Освоени поени:0 (498)
Победи:0 (24)
Подиуми:0 (41)
Пол-позиции:0 (21)
Најбрзи круга:0 (18)
Просечно поени/трка: - (3.11)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

30% отклучени

(106/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Czétényi Sándor Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 46, Трка 2
Број на најавувања:3590
Време поминато на ГПРО:920.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
58-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
57 P-5 35 0 0 0 0 0 3 0 R1 10022 Avonn $-15.507.255 Пензиониран
56 M-5 28 0 1 0 0 6 16 0.38 R2 2447 Badyear $27.905.633 Испаднат
55 P-10 3 2 7 1 1 65 17 3.82 R2 89 Badyear $68.343.953 Промовиран
54 P-10 21 0 0 0 3 5 17 0.29 R1 307 Yokomama $113.168.716 Задржи група
53 A-6 1 6 8 3 4 104 17 6.12 W 824 Pipirelli $128.385.201 Промовиран
52 A-6 4 2 3 0 1 49 17 2.88 - 722 Pipirelli $90.912.237 Задржи група
51 A-6 10 1 2 0 3 23 17 1.35 R1 1174 Pipirelli $87.162.231 Задржи група
50 R-134 1 10 14 14 5 145 17 8.53 W 1434 Pipirelli $69.785.607 Промовиран
49 R-230 6 2 3 3 1 42 17 2.47 R2 2787 Pipirelli $-25.770.718 Задржи група
48 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
47 A-116 39 0 0 0 0 0 6 0 R1 - Pipirelli $1.203.419 Пензиониран
46 R-193 4 1 3 0 0 59 16 3.69 SF - Pipirelli $12.757.147 Промовиран