Профил на менаџерот: Gor Karapetyan

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Gor Karapetyan
Држава: Ерменија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 26, 2015
Последна интеракција: Дек 16 2015, 15:38:43
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (17)
Освоени поени:0 (94)
Победи:0 (6)
Подиуми:0 (9)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (5.53)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Апр 3, 2015)
Достигнувања:

8% отклучени

(29/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Gor Karapetyan Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 46, Трка 3
Број на најавувања:313
Време поминато на ГПРО:128.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
51-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
50 R-324 14 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $16.341.362 Задржи група
48-49 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
47 A-99 35 0 0 0 0 0 2 0 R1 - Pipirelli $46.029.585 Пензиониран
46 R-134 2 6 9 10 0 86 15 5.73 - - Pipirelli $48.232.331 Промовиран