Профил на менаџерот: Vin Struder

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Brawn 2009
Име:Vin Struder
Држава: САД
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 12, 2015
Последна интеракција: Дек 6 2021, 21:59:37
Постови на форумот:117  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (438)
Освоени поени:0 (434)
Победи:0 (7)
Подиуми:0 (27)
Пол-позиции:0 (13)
Најбрзи круга:0 (6)
Просечно поени/трка: - (0.99)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мај 16, 2015)
Достигнувања:

14% отклучени

(53/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Vin Struder Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 46, Трка 16
Број на најавувања:7575
Време поминато на ГПРО:1581 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Пензиониран

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
85-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
84 A-15 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 2195 Pipirelli $41.285.399 Испаднат
83 A-15 25 0 0 0 0 0 17 0 R2 1844 Pipirelli $57.417.541 Задржи група
82 A-15 21 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 1952 Pipirelli $54.114.001 Задржи група
81 A-15 11 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 1501 Pipirelli $67.415.548 Задржи група
80 A-15 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 2442 Pipirelli $52.617.708 Задржи група
79 A-15 11 0 1 2 0 13 17 0.76 R1 2051 Pipirelli $48.979.702 Задржи група
78 A-15 21 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 1560 Pipirelli $35.406.215 Задржи група
77 A-15 22 0 0 0 0 1 16 0.06 QF 4325 Pipirelli $53.975.843 Задржи група
76 A-15 25 0 0 0 0 0 17 0 R2 2414 Pipirelli $30.135.096 Задржи група
75 A-15 21 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 1917 Pipirelli $87.631.084 Задржи група
74 A-15 16 0 0 1 0 6 17 0.35 R1 2259 Pipirelli $63.225.306 Задржи група
73 A-15 19 0 0 0 0 5 17 0.29 - 1996 Pipirelli $19.105.918 Задржи група
72 P-9 34 0 0 0 0 0 16 0 R1 3835 Yokomama $42.247.795 Испаднат
71 P-9 27 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 736 Yokomama $13.492.792 Задржи група
70 P-9 19 0 1 0 0 11 17 0.65 - 672 Yokomama $28.703.545 Задржи група
69 A-71 3 1 7 2 0 79 17 4.65 SF 1042 Pipirelli $87.125.976 Промовиран
68 A-71 11 0 0 0 0 17 17 1 R1 3333 Pipirelli $23.481.100 Задржи група
67 A-71 23 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 2089 Pipirelli $43.328.239 Задржи група
66 A-71 17 0 0 0 0 5 17 0.29 QF 2090 Pipirelli $22.756.099 Задржи група
65 A-71 7 0 4 3 0 40 17 2.35 R2 1046 Pipirelli $71.226.406 Задржи група
64 A-71 10 0 0 0 0 21 17 1.24 R1 1487 Pipirelli $40.322.290 Задржи група
63 A-71 21 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 2427 Pipirelli $107.426.200 Задржи група
62 R-121 2 5 9 5 6 105 17 6.18 SF 4134 Pipirelli $52.428.471 Промовиран
61 R-121 7 0 1 0 0 29 17 1.71 R1 3929 Pipirelli $9.199.755 Задржи група
49-60 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
48 R-375 8 0 0 0 0 26 13 2 QF - Pipirelli $6.948.112 Задржи група
47 R-375 8 1 2 0 0 36 17 2.12 QF ? Pipirelli $6.683.727 Задржи група
46 R-375 13 0 0 0 0 8 2 4 - - Pipirelli $22.621.940 Задржи група