Профил на менаџерот: Tony Gonzalez

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Tony Gonzalez
Држава: Шпанија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 13, 2009
Последна интеракција: Вчера во 23:43:06
Постови на форумот:56  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:16 (546)
Освоени поени:7 (769)
Победи:0 (11)
Подиуми:0 (57)
Пол-позиции:0 (18)
Најбрзи круга:0 (8)
Просечно поени/трка: 0.44 (1.41)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

19% отклучени

(67/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tony Gonzalez Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 14, Трка 3
Број на најавувања:9677
Време поминато на ГПРО:2099.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 86
Позиција во сезоната:17
Пари: $-??.???.???
Возач: Gino Sperafico (114)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:13
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Alonso Astur Team
Екипен пласман:260
Поени на тимот:248.3991

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
75 A-86 22 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 1219 Pipirelli $17.264.129 Задржи група
74 A-86 20 0 0 0 0 5 17 0.29 SF 1229 Pipirelli $10.808.295 Задржи група
73 A-86 24 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 1674 Pipirelli $9.924.180 Задржи група
72 A-86 31 0 0 0 0 0 17 0 R2 1827 Pipirelli $23.866.911 Задржи група
71 A-86 12 0 1 0 0 12 17 0.71 QF 1306 Pipirelli $10.963.291 Задржи група
70 A-86 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 1519 Pipirelli $1.755.482 Задржи група
69 A-86 18 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 1429 Pipirelli $12.515.475 Задржи група
68 A-86 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 1634 Pipirelli $7.717.856 Задржи група
67 A-86 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 1619 Pipirelli $4.751.562 Задржи група
66 A-86 23 0 0 0 0 4 17 0.24 QF 1377 Pipirelli $1.501.914 Задржи група
65 A-86 10 0 2 0 0 20 17 1.18 R1 2128 Pipirelli $26.271.951 Задржи група
64 A-86 15 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 1588 Pipirelli $23.127.909 Задржи група
63 A-86 21 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 2250 Pipirelli $44.739.156 Задржи група
62 A-86 13 0 1 0 0 13 17 0.76 R2 2415 Pipirelli $21.980.320 Задржи група
61 R-166 3 0 4 0 0 76 17 4.47 QF 3094 Pipirelli $35.079.115 Промовиран
60 R-166 5 0 1 0 1 58 17 3.41 QF 3142 Pipirelli $-812.541 Задржи група
59 R-166 14 0 1 0 0 6 3 2 - 7667 Pipirelli $9.382.501 Задржи група
44-58 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
43 A-102 19 0 0 0 0 4 10 0.4 R2 - Pipirelli $13.381.670 Пензиониран
42 R-5 1 4 13 6 4 121 17 7.12 W ? Pipirelli $34.833.902 Промовиран
41 R-5 9 0 3 0 0 28 16 1.75 R2 - Pipirelli $7.722.514 Задржи група
28-40 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
27 A-19 39 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $-7.112.200 Пензиониран
26 P-10 27 0 0 0 0 2 12 0.17 R1 - Dunnolop $-36.868.444 Испаднат
25 P-10 24 0 1 0 0 6 16 0.38 R1 - Dunnolop $25.684.049 Задржи група
24 A-15 4 1 4 0 0 47 17 2.76 R2 543 Pipirelli $38.457.742 Промовиран
23 A-15 22 0 0 0 0 4 16 0.25 R2 - Pipirelli $34.979.306 Задржи група
22 A-15 7 0 2 0 1 34 17 2 QF ? Pipirelli $30.889.604 Задржи група
21 P-16 39 0 0 0 0 0 17 0 R2 642 Dunnolop $4.039.309 Испаднат
20 A-21 4 2 7 1 2 76 17 4.47 QF 535 Pipirelli $34.985.614 Промовиран
19 A-21 7 1 2 0 0 39 17 2.29 R2 445 Pipirelli $31.035.502 Задржи група
18 A-21 9 0 1 0 0 22 17 1.29 SF 514 Pipirelli $36.510.026 Задржи група
17 A-21 12 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 ? Pipirelli $43.686.971 Задржи група
16 R-25 2 2 8 11 0 92 17 5.41 W ? blank $18.633.420 Промовиран
15 R-25 5 1 5 0 0 57 17 3.35 - ? blank $13.463.796 Задржи група
14 R-25 14 0 1 0 0 13 15 0.87 - - blank $-9.803.274 Задржи група