Профил на менаџерот: Pavel Valentin

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Pavel Valentin
Држава: Романија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 13, 2009
Последна интеракција: Окт 28 2017, 03:31:35
Постови на форумот:27  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (526)
Освоени поени:0 (1037)
Победи:0 (23)
Подиуми:0 (74)
Пол-позиции:0 (13)
Најбрзи круга:0 (6)
Просечно поени/трка: - (1.97)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Фев 14, 2012)
Достигнувања:

24% отклучени

(86/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Pavel Valentin Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 14, Трка 3
Број на најавувања:12270
Време поминато на ГПРО:4217.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
50-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
49 P-22 34 0 0 0 0 0 6 0 R1 - Yokomama $-3.312.089 Пензиониран
48 P-22 26 0 0 0 0 7 16 0.44 - - Avonn $24.420.243 Задржи група
47 M-1 32 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Dunnolop $2.056.909 Испаднат
46 M-1 19 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 ? Dunnolop $15.224.335 Задржи група
45 M-1 6 0 2 0 0 35 17 2.06 R1 ? Dunnolop $20.150.502 Задржи група
44 M-1 24 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 ? Avonn $21.943.833 Задржи група
43 M-1 15 0 1 0 0 10 17 0.59 QF ? Avonn $22.797.257 Задржи група
42 Elite 37 0 0 0 0 0 16 0 - - Avonn $22.433.210 Испаднат
41 Elite 19 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Badyear $14.170.604 Задржи група
40 M-2 1 3 6 1 3 80 17 4.71 W 39 Dunnolop $54.997.992 Промовиран
39 P-7 3 3 5 2 2 57 17 3.35 R1 162 Avonn $50.993.206 Промовиран
38 P-7 7 1 2 0 0 31 17 1.82 R2 167 Yokomama $25.073.129 Задржи група
37 M-4 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 80 Yokomama $10.620.608 Испаднат
36 M-4 9 0 0 0 0 22 17 1.29 R2 68 Yokomama $32.181.475 Задржи група
35 M-4 25 0 0 0 1 2 17 0.12 - ? Dunnolop $13.134.745 Задржи група
34 P-10 5 1 4 0 0 64 17 3.76 QF 58 Dunnolop $70.188.673 Промовиран*
33 P-10 10 0 1 0 0 25 17 1.47 R2 ? Dunnolop $53.684.302 Задржи група
32 A-29 3 2 5 1 0 66 17 3.88 SF 400 Pipirelli $54.191.092 Промовиран
31 A-29 12 0 1 0 0 19 17 1.12 R2 428 Pipirelli $15.980.023 Задржи група
30 P-12 28 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 140 Yokomama $8.201.448 Испаднат
29 P-12 22 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 ? Dunnolop $26.403.720 Задржи група
28 A-29 3 1 7 1 0 80 17 4.71 SF 291 Pipirelli $65.290.785 Промовиран
27 A-29 8 0 1 0 0 21 17 1.24 R2 ? Pipirelli $28.136.702 Задржи група
26 R-123 2 3 8 1 0 93 17 5.47 R2 1215 Pipirelli $32.207.555 Промовиран
23-25 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
22 P-11 39 0 0 0 0 0 0 - - - Badyear $-25.401.632 Пензиониран
21 A-19 5 0 4 0 0 64 17 3.76 QF 249 Pipirelli $21.525.423 Промовиран*
20 A-19 8 0 1 0 0 29 17 1.71 R2 597 Pipirelli $22.302.840 Задржи група
19 P-5 31 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Pipirelli $45.688.499 Испаднат
18 A-60 1 8 13 4 0 125 17 7.35 W 279 Pipirelli $65.498.734 Промовиран
17 A-60 7 0 2 0 0 38 17 2.24 R2 429 Pipirelli $52.163.001 Задржи група
16 R-103 2 1 6 0 0 79 17 4.65 SF 581 blank $20.430.530 Промовиран
15 R-103 3 0 5 3 0 63 17 3.71 - ? blank $-3.806.089 Задржи група
14 R-103 27 0 0 0 0 0 12 0 - - blank $-1.533.263 Задржи група