Профил на менаџерот: Yaropolk Tirolsky

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Yaropolk Tirolsky
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 5, 2015
Последна интеракција: Мај 8 2021, 23:25:36
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (374)
Освоени поени:0 (933)
Победи:0 (42)
Подиуми:0 (87)
Пол-позиции:0 (49)
Најбрзи круга:0 (36)
Просечно поени/трка: - (2.49)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

42% отклучени

(152/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Yaropolk Tirolsky Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 48, Трка 4
Број на најавувања:10225
Време поминато на ГПРО:4650.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Дете

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
71-83 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
70 P-18 8 0 3 0 1 24 7 3.43 R2 7823 Dunnolop $-32.622.312 Спец пот
69 P-18 13 0 1 0 0 15 17 0.88 QF 515 Yokomama $28.960.978 Задржи група
68 P-18 21 0 0 0 0 6 17 0.35 - 475 Yokomama $20.347.495 Задржи група
67 A-93 4 1 3 1 0 44 14 3.14 - 5739 Pipirelli $21.353.847 Промовиран
66 A-93 24 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 1619 Pipirelli $19.660.833 Задржи група
65 A-93 12 0 2 0 0 15 17 0.88 QF 2479 Pipirelli $26.891.504 Задржи група
64 A-104 4 0 5 0 2 50 17 2.94 W 1125 Pipirelli $25.756.644 Задржи група
63 P-10 39 0 0 0 0 0 17 0 R1 1034 Yokomama $-765.620 Испаднат
62 M-3 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 4096 Contimental $-28.057.019 Испаднат
61 P-3 1 3 8 0 5 87 17 5.12 W 133 Dunnolop $30.503.043 Промовиран
60 P-3 10 0 1 0 0 19 17 1.12 R2 336 Avonn $6.187.706 Задржи група
59 P-3 10 1 1 0 0 19 17 1.12 R1 277 Yokomama $80.811.344 Задржи група
58 A-15 1 15 16 15 14 162 17 9.53 W 302 Pipirelli $25.215.257 Промовиран
57 A-15 5 1 7 5 1 65 17 3.82 F 1049 Pipirelli $23.886.480 Задржи група
56 A-15 16 0 0 0 0 5 17 0.29 QF 2661 Pipirelli $26.083.813 Задржи група
55 A-15 16 0 0 0 1 3 17 0.18 R1 2669 Pipirelli $49.535.255 Задржи група
54 P-14 31 0 0 0 0 1 17 0.06 - 2734 Avonn $10.802.688 Испаднат
53 A-110 1 10 13 12 10 126 17 7.41 QF 3094 Pipirelli $76.683.325 Промовиран
52 A-110 4 0 4 0 0 44 17 2.59 SF ? Pipirelli $96.043.735 Задржи група
51 A-110 5 0 3 1 0 38 17 2.24 R2 743 Pipirelli $88.710.165 Задржи група
50 A-110 13 0 1 0 0 15 17 0.88 QF ? Pipirelli $35.655.562 Задржи група
49 R-53 1 11 15 12 1 145 17 8.53 W ? Pipirelli $39.712.166 Промовиран
48 R-53 7 0 4 3 1 46 13 3.54 - - Pipirelli $-26.339.346 Задржи група