Профил на менаџерот: Mes Laci

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Mes Laci
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 24, 2015
Последна интеракција: Дек 24 2016, 14:15:09
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (116)
Освоени поени:0 (418)
Победи:0 (14)
Подиуми:0 (33)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (6)
Просечно поени/трка: - (3.6)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

13% отклучени

(45/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Mes Laci Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 49, Трка 1
Број на најавувања:686
Време поминато на ГПРО:57.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
57-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
56 A-105 31 0 0 0 0 0 4 0 R1 10940 Pipirelli $85.383.857 Пензиониран
55 R-228 1 10 16 3 6 144 17 8.47 W 2798 Pipirelli $65.968.645 Промовиран
54 R-228 5 1 5 0 0 82 17 4.82 SF 3616 Pipirelli $29.310.013 Задржи група
53 R-228 5 1 5 0 0 64 15 4.27 SF 6142 Pipirelli $36.017.686 Задржи група
52 R-228 5 1 5 0 0 70 17 4.12 QF 2169 Pipirelli $48.026.470 Задржи група
51 A-111 33 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $42.190.140 Испаднат
50 A-111 32 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $54.466.074 Задржи група
49 R-84 5 1 2 0 0 58 15 3.87 QF - Pipirelli $51.661.100 Промовиран