Профил на менаџерот: Carlos Silva

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Carlos Silva
Држава: Венецуела
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 1, 2015
Последна интеракција: Авг 10 2019, 20:05:45
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (121)
Освоени поени:0 (356)
Победи:0 (9)
Подиуми:0 (28)
Пол-позиции:0 (14)
Најбрзи круга:0 (8)
Просечно поени/трка: - (2.94)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

16% отклучени

(56/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Carlos Silva Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 49, Трка 11
Број на најавувања:560
Време поминато на ГПРО:227.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
72-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
71 A-35 33 0 0 0 0 0 7 0 R1 8328 Pipirelli $-5.864.879 Пензиониран
70 R-182 4 0 4 0 0 59 16 3.69 W 4616 Pipirelli $8.879.767 Промовиран
69 R-182 19 0 0 0 0 0 6 0 - 7081 Pipirelli $-21.880.545 Задржи група
60-68 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
59 R-65 6 0 4 0 0 50 10 5 SF 7641 Pipirelli $-10.690.781 Задржи група
58 R-65 18 0 0 0 0 2 1 2 - 9235 Pipirelli $-1.067.608 Задржи група
56-57 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
55 R-135 8 0 1 0 0 29 6 4.83 R2 10417 Pipirelli $27.999.450 Задржи група
54 R-250 10 0 0 0 0 17 7 2.43 QF 9545 Pipirelli $-3.924.093 Задржи група
53 A-9 35 0 0 0 0 0 11 0 - 8581 Pipirelli $-32.019.046 Испаднат
52 R-334 1 8 12 12 8 123 16 7.69 QF - Pipirelli $8.726.213 Промовиран
51 A-63 36 0 0 0 0 0 17 0 - 2459 Pipirelli $7.690.834 Испаднат
50 R-334 4 1 7 2 0 76 17 4.47 F ? Pipirelli $10.249.014 Промовиран*
49 R-334 20 0 0 0 0 0 7 0 - - Pipirelli $10.049.427 Задржи група