Профил на менаџерот: Nastia Mikulenak

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Jordan EJ15 - 2005
Име:Nastia Mikulenak
Држава: Белорусија
Пол:Женски
Се приклучи:Окт 5, 2015
Последна интеракција: Вчера во 22:45:36
Постови на форумот:4  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:7 (430)
Освоени поени:62 (1120)
Победи:6 (31)
Подиуми:6 (99)
Пол-позиции:5 (46)
Најбрзи круга:4 (14)
Просечно поени/трка: 8.86 (2.6)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јан 2, 2016)
Достигнувања:

36% отклучени

(129/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Nastia Mikulenak Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 49, Трка 14
Број на најавувања:5418
Време поминато на ГПРО:1352 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 96
Позиција во сезоната:1
Пари: $??.???.???
Возач: Graham Hamilton (110)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:12
Гуми: Pipirelli
Име на тим: van Popta Renegades
Екипен пласман:252
Поени на тимот:109.2834

Спонзори

WalMarket (R96) - 3 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
76 R-96 5 1 4 5 2 47 17 2.76 R2 3623 Pipirelli $-34.563.756 Задржи група
75 R-96 5 0 3 0 0 46 17 2.71 F 3612 Pipirelli $-19.060.450 Задржи група
74 R-96 7 0 3 1 1 45 17 2.65 QF 5582 Pipirelli $-25.057.557 Задржи група
73 R-96 8 0 2 0 0 38 17 2.24 QF 3496 Pipirelli $-17.460.092 Задржи група
72 R-96 12 0 1 0 0 15 10 1.5 R1 7259 Pipirelli $-18.326.604 Задржи група
71 R-96 20 0 0 0 0 0 1 0 R1 11554 Pipirelli $11.896.512 Задржи група
70 M-2 40 0 0 0 0 0 0 - - 11155 blank $1.782.155 Пензиониран
69 Elite 29 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 39 Contimental $29.299.895 Испаднат
68 M-5 3 2 7 0 1 74 17 4.35 W 870 Dunnolop $75.411.536 Промовиран
67 M-5 8 1 3 0 0 34 17 2 QF 47 Contimental $57.391.860 Задржи група
66 Elite 39 0 0 0 0 0 17 0 - 459 Pipirelli $51.199.896 Испаднат
65 M-2 1 2 5 2 0 61 17 3.59 W 3128 Dunnolop $41.626.106 Промовиран
64 M-2 10 0 3 0 1 25 17 1.47 - 121 Contimental $61.234.432 Задржи група
63 M-2 9 1 2 0 0 20 17 1.18 - 1032 Contimental $83.802.222 Задржи група
62 P-17 2 4 10 5 2 92 17 5.41 W 108 Dunnolop $62.963.502 Промовиран
61 P-17 7 1 1 0 0 24 17 1.41 - 1914 Dunnolop $54.511.029 Задржи група
60 A-11 2 3 13 10 1 106 17 6.24 SF 1110 Pipirelli $105.900.317 Промовиран
59 A-11 7 0 1 2 0 43 17 2.53 R2 1308 Pipirelli $52.465.848 Задржи група
58 P-23 40 0 0 0 0 0 17 0 - 1854 Pipirelli $27.175.388 Испаднат
57 A-120 1 5 16 5 0 124 17 7.29 SF 578 Pipirelli $100.445.908 Промовиран
56 A-120 6 0 3 3 0 48 17 2.82 R1 2493 Pipirelli $62.074.725 Задржи група
55 P-2 38 0 0 0 0 0 17 0 - 1872 Pipirelli $74.120.050 Испаднат
54 A-89 3 2 8 2 0 90 17 5.29 QF 716 Pipirelli $29.333.039 Промовиран
53 A-89 8 0 2 0 0 29 17 1.71 SF 1394 Pipirelli $32.202.292 Задржи група
52 A-89 17 0 0 0 0 7 17 0.41 - ? Pipirelli $55.733.751 Задржи група
51 R-333 3 3 6 5 2 84 17 4.94 F ? Pipirelli $40.963.236 Промовиран
50 R-333 15 0 0 1 0 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $-24.888.238 Задржи група
49 R-333 20 0 0 0 0 0 4 0 - - Pipirelli $-11.165.204 Задржи група