Профил на менаџерот: Gareth Childs

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Gareth Childs
Држава: Велс
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 5, 2009
Последна интеракција: Сеп 21 2019, 22:31:48
Постови на форумот:16  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (171)
Освоени поени:0 (456)
Победи:0 (13)
Подиуми:0 (41)
Пол-позиции:0 (20)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (2.67)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

14% отклучени

(48/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Gareth Childs Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 14, Трка 10
Број на најавувања:1205
Време поминато на ГПРО:187.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
72 R-162 10 0 1 0 0 10 6 1.67 R1 8719 Pipirelli $-17.382.557 Задржи група
57-71 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
56 A-80 32 0 0 0 0 0 7 0 R1 9289 Pipirelli $-16.624.955 Пензиониран
55 R-237 3 4 7 3 2 79 14 5.64 SF 7352 Pipirelli $32.811.666 Промовиран
54 R-304 17 0 0 0 0 0 3 0 - 13351 Pipirelli $19.884.815 Задржи група
46-53 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
45 R-2 15 0 0 0 0 5 1 5 R1 - Pipirelli $3.239.036 Задржи група
44 R-2 19 0 0 0 0 0 1 0 R1 - Pipirelli $13.438.508 Задржи група
39-43 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
38 R-216 16 0 1 1 0 9 7 1.29 R1 - Pipirelli $16.275.098 Задржи група
32-37 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
31 R-136 22 0 0 0 0 0 7 0 R1 - Pipirelli $-11.405.559 Задржи група
24-30 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
23 R-97 11 0 3 0 0 20 5 4 R2 - Pipirelli $17.675.994 Задржи група
22 A-63 36 0 0 0 0 0 13 0 - - Pipirelli $-22.481.600 Испаднат
21 R-116 3 2 6 1 0 65 16 4.06 R2 - Pipirelli $13.420.397 Промовиран
20 R-116 31 0 0 0 0 0 0 - R1 - Pipirelli $17.730.170 Задржи група
19 A-56 22 0 0 0 0 6 10 0.6 R2 - Pipirelli $-16.018.662 Испаднат
18 R-45 1 4 8 10 0 93 16 5.81 F - Pipirelli $18.830.873 Промовиран
17 R-45 5 1 4 1 0 52 17 3.06 SF ? Pipirelli $3.531.031 Задржи група
16 R-45 9 0 5 1 0 39 17 2.29 QF ? blank $-10.036.995 Задржи група
15 R-45 10 1 2 0 0 33 16 2.06 - - blank $2.915.375 Задржи група
14 R-45 11 0 2 0 0 22 8 2.75 - - blank $-10.162.282 Задржи група