Профил на менаџерот: Tintin Solis

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Tintin Solis
Држава: Аргентина
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 7, 2015
Последна интеракција: Сеп 7 2016, 18:28:47
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (30)
Освоени поени:0 (110)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (10)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (8)
Просечно поени/трка: - (3.67)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

6% отклучени

(21/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tintin Solis Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 50, Трка 12
Број на најавувања:145
Време поминато на ГПРО:65.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
55-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
54 R-269 8 0 1 0 0 8 2 4 - 10180 Pipirelli $10.757.501 Задржи група
52-53 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
51 R-81 4 0 7 1 5 74 17 4.35 F ? Pipirelli $-24.662.002 Задржи група
50 R-81 11 0 0 0 3 9 6 1.5 - - Pipirelli $-6.223.898 Задржи група