Профил на менаџерот: Pawel Haluch

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Pawel Haluch
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 30, 2007
Последна интеракција: Мај 21 2022, 10:28:47
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:9 (788)
Освоени поени:6 (1284)
Победи:0 (14)
Подиуми:0 (88)
Пол-позиции:0 (7)
Најбрзи круга:0 (18)
Просечно поени/трка: 0.67 (1.63)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

15% отклучени

(57/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Pawel Haluch Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 4, Трка 5
Број на најавувања:3010
Време поминато на ГПРО:467 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 19
Позиција во сезоната:10
Пари: $??.???.???
Возач: Dino Moore (97)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:9
Гуми: Pipirelli
Име на тим: F1 Poland National Team
Екипен пласман:329
Поени на тимот:128.9333

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 R-19 15 0 0 0 0 8 8 1 R2 6710 Pipirelli $10.888.451 Задржи група
85 R-19 13 0 0 0 0 3 11 0.27 R1 5903 Pipirelli $3.288.791 Задржи група
84 R-19 13 0 0 0 0 7 13 0.54 R2 5498 Pipirelli $-2.834.649 Задржи група
83 R-19 11 0 2 0 0 26 16 1.62 QF 4400 Pipirelli $11.294.668 Задржи група
82 R-19 12 0 0 0 0 9 12 0.75 R1 6143 Pipirelli $-3.968.809 Задржи група
81 R-19 17 0 0 0 0 2 5 0.4 R1 8168 Pipirelli $-688.504 Задржи група
80 R-19 14 0 0 0 0 5 8 0.62 R1 7235 Pipirelli $-5.392.286 Задржи група
79 R-19 20 0 0 0 0 0 7 0 R1 7678 Pipirelli $20.588.884 Задржи група
78 R-19 13 0 0 0 0 11 8 1.38 R2 7340 Pipirelli $24.903.752 Задржи група
77 R-19 15 0 0 0 0 3 8 0.38 R1 7660 Pipirelli $21.583.664 Задржи група
76 R-19 16 0 0 0 0 0 5 0 R2 8744 Pipirelli $26.511.669 Задржи група
75 A-3 34 0 0 0 0 0 8 0 - 8237 Pipirelli $159.566 Пензиониран
74 A-3 24 0 0 0 0 0 15 0 - 5102 Pipirelli $2.892.406 Задржи група
73 R-156 5 1 3 0 1 56 15 3.73 SF 5643 Pipirelli $48.693.993 Промовиран
72 A-56 37 0 0 0 0 0 9 0 - 7194 Pipirelli $-6.758.777 Испаднат
71 R-22 5 1 6 0 0 69 17 4.06 QF 2698 Pipirelli $6.929.488 Промовиран*
70 R-22 6 0 4 0 1 48 16 3 R2 5212 Pipirelli $18.622.385 Задржи група
69 A-41 35 0 0 0 0 0 15 0 R1 5124 Pipirelli $7.455.048 Испаднат
68 R-151 4 0 6 0 3 69 16 4.31 W 4714 Pipirelli $30.356.805 Промовиран
67 R-151 6 0 4 0 0 58 16 3.62 R2 5079 Pipirelli $6.357.411 Задржи група
66 R-151 6 0 2 0 0 51 13 3.92 R1 6247 Pipirelli $8.979.096 Задржи група
65 R-151 9 0 0 0 2 31 12 2.58 R2 6764 Pipirelli $14.829.639 Задржи група
64 A-71 38 0 0 0 0 0 11 0 - 7187 Pipirelli $-2.751.355 Испаднат
63 R-50 3 1 11 0 2 93 17 5.47 SF 2928 Pipirelli $48.811.864 Промовиран
62 R-50 7 0 1 0 1 33 14 2.36 SF 6108 Pipirelli $1.051.094 Задржи група
61 R-50 15 0 0 0 0 3 14 0.21 R2 6722 Pipirelli $24.652.258 Задржи група
60 A-115 29 0 0 0 0 0 13 0 R2 6641 Pipirelli $-9.288.200 Испаднат
59 A-115 26 0 0 0 0 0 15 0 R2 5569 Pipirelli $12.788.566 Задржи група
58 R-180 3 4 9 0 5 93 15 6.2 QF 5826 Pipirelli $13.481.731 Промовиран
57 R-180 7 2 6 0 1 54 12 4.5 R1 7343 Pipirelli $28.051.501 Задржи група
56 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
55 R-295 15 0 0 0 0 3 2 1.5 R1 12949 Pipirelli $13.816.751 Задржи група
54 R-295 9 0 2 0 0 27 10 2.7 QF 8578 Pipirelli $-2.328.422 Задржи група
53 R-295 9 0 1 0 0 34 15 2.27 R1 5795 Pipirelli $11.342.819 Задржи група
52 R-295 8 0 4 0 0 53 16 3.31 R2 - Pipirelli $7.172.613 Задржи група
51 A-81 34 0 0 0 0 0 17 0 - 2125 Pipirelli $14.347.649 Испаднат
50 R-306 2 2 10 5 0 103 17 6.06 SF 2263 Pipirelli $27.054.764 Промовиран
49 R-306 8 0 1 0 1 37 13 2.85 - - Pipirelli $8.222.925 Задржи група
42-48 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
41 R-141 15 0 0 0 0 5 15 0.33 - - Pipirelli $3.891.776 Задржи група
37-40 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
36 R-365 11 0 1 0 0 21 10 2.1 QF - Pipirelli $-3.223.420 Задржи група
35 A-40 31 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $2.285.270 Испаднат
34 R-128 4 0 4 0 1 44 16 2.75 QF - Pipirelli $17.262.154 Промовиран
33 R-128 27 0 0 0 0 0 2 0 - - Pipirelli $25.535.356 Задржи група
26-32 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
25 R-157 22 0 0 0 0 4 3 1.33 R1 - Pipirelli $11.101.501 Задржи група
24 R-157 7 1 1 0 0 34 16 2.12 R2 - Pipirelli $8.066.769 Задржи група
23 A-21 28 0 0 0 0 0 13 0 R1 - Pipirelli $24.213.238 Испаднат
22 A-21 23 0 0 0 0 1 16 0.06 R2 - Pipirelli $54.876.942 Задржи група
21 R-176 3 0 5 2 0 63 17 3.71 R2 1707 Pipirelli $30.800.694 Промовиран
20 R-176 19 0 0 0 0 1 15 0.07 R1 - Pipirelli $47.480.995 Задржи група
19 R-176 10 0 0 0 0 20 17 1.18 QF ? Pipirelli $9.540.824 Задржи група
18 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
17 A-22 39 0 0 0 0 0 11 0 - - Pipirelli $-3.746.690 Испаднат
16 A-22 29 0 0 0 0 0 13 0 R1 - blank $23.956.577 Задржи група
15 R-173 6 2 5 0 0 60 15 4 - - blank $59.340.883 Промовиран*
14 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
13 A-20 36 0 0 0 0 0 5 0 - - blank $-38.026.710 Пензиониран
12 A-20 23 0 0 0 0 1 14 0.07 - - blank $6.821.892 Задржи група
11 A-20 23 0 0 0 0 0 15 0 - - blank $7.577.349 Задржи група
10 R-35 16 0 0 0 0 8 15 0.53 - - blank $11.143.484 Промовиран*
9 R-35 20 0 0 0 0 4 15 0.27 - - blank $5.427.464 Задржи група
8 R-35 20 0 0 0 0 3 12 0.25 - - blank $-9.679.428 Задржи група
7 R-35 28 0 0 0 0 0 11 0 - - blank $10.001.352 Задржи група
6 R-35 25 0 0 0 0 0 5 0 - - blank $-18.546.607 Задржи група
5 R-35 12 0 0 0 0 10 15 0.67 - - blank $9.070.882 Задржи група
4 R-35 31 0 0 0 0 0 8 0 - - blank $4.662.480 Задржи група