Профил на менаџерот: Elena Shaxanova

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Arrows a21 - 2000
Име:Elena Shaxanova
Држава: Украина
Пол:Женски
Се приклучи:Мај 13, 2009
Последна интеракција: Јун 30 2013, 21:49:44
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (377)
Освоени поени:0 (473)
Победи:0 (9)
Подиуми:0 (24)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (5)
Просечно поени/трка: - (1.25)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

14% отклучени

(50/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Elena Shaxanova Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 14, Трка 11
Број на најавувања:2271
Време поминато на ГПРО:979.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
37-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
36 P-10 10 0 0 0 0 26 15 1.73 R2 - Yokomama $65.473.803 Спец пот
35 P-10 18 0 0 0 0 11 16 0.69 R1 - Yokomama $55.217.927 Задржи група
34 P-10 17 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 143 Yokomama $82.540.623 Задржи група
33 P-10 8 1 1 0 0 26 17 1.53 QF 91 Yokomama $69.683.032 Задржи група
32 P-10 22 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 157 Yokomama $86.076.138 Задржи група
31 P-10 20 0 0 0 0 13 17 0.76 R2 139 Yokomama $67.379.882 Задржи група
30 P-10 15 0 0 0 0 13 17 0.76 R1 129 Dunnolop $32.057.208 Задржи група
29 P-10 18 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 169 Dunnolop $18.634.489 Задржи група
28 P-10 18 0 0 0 0 13 17 0.76 R1 182 Dunnolop $21.092.397 Задржи група
27 P-10 14 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 126 Dunnolop $19.141.330 Задржи група
26 P-10 8 0 0 0 0 30 17 1.76 W 98 Dunnolop $15.921.170 Задржи група
25 M-1 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 115 Dunnolop $39.604.272 Испаднат
24 M-1 21 0 0 0 0 8 17 0.47 QF 48 Dunnolop $71.766.255 Задржи група
23 M-1 16 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 40 Dunnolop $63.807.939 Задржи група
22 M-1 13 1 1 0 0 14 17 0.82 R1 42 Dunnolop $28.315.852 Задржи група
21 M-1 12 0 0 0 0 14 17 0.82 R1 38 Dunnolop $37.834.440 Задржи група
20 M-1 22 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 65 Dunnolop $38.446.178 Задржи група
19 P-11 5 2 5 0 4 68 17 4 R1 71 Yokomama $37.965.427 Промовиран*
18 P-11 12 0 0 0 0 9 17 0.53 R2 ? Dunnolop $51.542.655 Задржи група
17 A-9 2 4 12 0 1 99 17 5.82 W 315 Pipirelli $44.556.228 Промовиран
16 A-9 11 0 1 0 0 21 17 1.24 R1 ? blank $18.619.800 Задржи група
15 R-71 4 1 3 1 0 58 17 3.41 - 705 blank $13.759.712 Промовиран
14 R-71 15 0 0 0 0 10 6 1.67 - - blank $-7.760.420 Задржи група