Профил на менаџерот: Dmitry Nechitailo

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Dmitry Nechitailo
Држава: Белорусија
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 19, 2016
Последна интеракција: Јул 25 2021, 12:13:34
Постови на форумот:36  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (536)
Освоени поени:0 (1204)
Победи:0 (37)
Подиуми:0 (114)
Пол-позиции:0 (44)
Најбрзи круга:0 (44)
Просечно поени/трка: - (2.25)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

43% отклучени

(156/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Dmitry Nechitailo Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 51, Трка 6
Број на најавувања:6158
Време поминато на ГПРО:3925.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 72
Позиција во сезоната:7
Пари: $??.???.???
Возач: Matteo Bortolotti (121)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:32
Гуми: Pipirelli
Име на тим: MatrËshka
Екипен пласман:219
Поени на тимот:0

Спонзори

GL Electronics (P22) - 22 трки
Rohm and Rabit (A75) - 14 трки
United Technies (P22) - 11 трки
Maxichamps (A75) - 3 трки
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
82 A-72 8 0 2 0 1 28 16 1.75 R1 3757 Pipirelli $53.968.536 Задржи група
81 A-72 24 0 0 0 1 3 17 0.18 R1 1403 Pipirelli $31.860.174 Задржи група
80 P-22 26 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 4990 Avonn $-6.836.536 Испаднат
79 P-22 17 0 1 2 0 14 17 0.82 R1 2220 Avonn $5.303.691 Задржи група
78 A-75 3 3 5 1 3 72 17 4.24 R1 893 Pipirelli $25.370.838 Промовиран
77 P-24 37 0 0 0 0 0 16 0 - 4089 Pipirelli $34.187.983 Испаднат
76 M-3 30 0 0 0 1 3 17 0.18 R1 3358 Contimental $-3.243.644 Испаднат
75 Elite 28 0 0 0 0 2 17 0.12 - 409 Pipirelli $54.922 Испаднат
74 Elite 12 0 2 0 0 15 17 0.88 QF 7 Bridgerock $5.811.153 Задржи група
73 Elite 8 1 2 0 0 19 17 1.12 R1 106 Contimental $37.865.060 Задржи група
72 Elite 18 0 1 0 1 9 17 0.53 - 154 Contimental $7.488.338 Задржи група
71 Elite 11 0 2 0 0 16 17 0.94 R1 32 Contimental $12.317.546 Задржи група
70 Elite 20 0 1 0 0 7 17 0.41 R2 14 Contimental $13.400.039 Задржи група
69 M-1 1 5 9 5 3 95 17 5.59 SF 18 Yokomama $49.113.606 Промовиран
68 M-1 9 1 2 2 1 22 17 1.29 R1 159 Yokomama $24.109.094 Задржи група
67 M-1 17 0 1 0 1 8 17 0.47 - 147 Yokomama $7.187.821 Задржи група
66 M-1 9 1 3 1 0 25 17 1.47 QF 69 Yokomama $32.702.776 Задржи група
65 M-1 12 0 2 0 0 16 17 0.94 R2 37 Yokomama $26.411.379 Задржи група
64 M-1 9 0 3 0 0 19 17 1.12 R1 78 Yokomama $12.605.781 Задржи група
63 M-1 16 0 1 0 1 8 17 0.47 R1 112 Yokomama $4.692.271 Задржи група
62 M-1 15 0 1 0 0 16 17 0.94 R2 104 Yokomama $17.582.887 Задржи група
61 M-1 7 1 1 0 1 31 17 1.82 QF 4469 Dunnolop $20.667.101 Задржи група
60 P-19 4 0 4 0 0 51 17 3 SF 169 Dunnolop $42.588.930 Промовиран
59 A-123 2 5 11 9 6 109 17 6.41 SF 1640 Pipirelli $98.282.847 Промовиран
58 A-123 4 3 5 7 6 73 17 4.29 QF 720 Pipirelli $110.170.889 Задржи група
57 A-123 4 0 6 3 5 71 17 4.18 SF 891 Pipirelli $123.060.014 Задржи група
56 A-123 6 0 2 0 1 39 17 2.29 R2 1148 Pipirelli $45.120.033 Задржи група
55 R-161 2 1 15 0 2 119 17 7 F 3815 Pipirelli $32.408.822 Промовиран
54 A-77 2 5 9 1 3 96 16 6 W 3119 Pipirelli $-2.262.840 Испаднат
53 A-77 24 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 5089 Pipirelli $3.917.004 Задржи група
52 R-76 1 7 14 8 6 135 17 7.94 F ? Pipirelli $20.625.762 Промовиран
51 R-76 4 4 9 5 1 76 12 6.33 - - Pipirelli $-12.289.075 Задржи група