Профил на менаџерот: Zeljko Davidovic

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Zeljko Davidovic
Држава: Србија
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 16, 2009
Последна интеракција: Дек 3 2019, 23:12:34
Постови на форумот:11  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (248)
Освоени поени:0 (643)
Победи:0 (27)
Подиуми:0 (57)
Пол-позиции:0 (32)
Најбрзи круга:0 (36)
Просечно поени/трка: - (2.59)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

40% отклучени

(140/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Zeljko Davidovic Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 58, Трка 7
Број на најавувања:2228
Време поминато на ГПРО:885.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Zeljko Davidovic (Последна обнова: Окт 15 2018, 18:19:13)
Sezona 61:Ruki sezona za pamcenje sa 14 pobeda jedno drugo mesto i dva treca sa osvojenih 160 poena i osvojenim kupom...

Sezona 64: jos jedna dobra sezona titula sa osvojenih 119 poena 5 pobjeda, 13 podijuma, 8 najbrzih krugova, 3 pol pozicije i osvojenim kupom...

Uz svo poznavanje ove igre ja bi bio samo jos jedan prosjecan igrac da nije mog time O.Z.I.R.I.S. Nikola,Dusan i Sale njima sam neizmjerno zahvalan za svo strpljenje tokom objesnjavanja poente igre...