Профил на менаџерот: Tobiasz Lasak

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Jordan EJ15 - 2005
Име:Tobiasz Lasak
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 12, 2016
Последна интеракција: Фев 1 2020, 12:47:24
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (85)
Освоени поени:0 (107)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (6)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (1.26)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

2% отклучени

(8/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tobiasz Lasak Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 51, Трка 12
Број на најавувања:364
Време поминато на ГПРО:60.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-102 20 0 0 0 0 2 1 2 - 8497 Pipirelli $16.708.407 Задржи група
70-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
69 R-151 15 0 0 0 0 1 2 0.5 - 10139 Pipirelli $12.277.870 Задржи група
67-68 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
66 R-82 15 0 0 0 0 4 10 0.4 R1 7090 Pipirelli $27.274.221 Задржи група
65 R-24 6 0 1 0 1 25 14 1.79 QF 6320 Pipirelli $-8.311.549 Задржи група
64 R-24 8 0 1 0 0 31 17 1.82 R2 4675 Pipirelli $-12.025.230 Задржи група
63 R-24 9 0 4 0 0 40 14 2.86 - 6244 Pipirelli $-13.404.993 Задржи група
62 R-168 27 0 0 0 0 0 0 - R1 11937 Pipirelli $15.693.000 Задржи група
58-61 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
57 R-244 16 0 0 0 0 0 6 0 R1 9487 Pipirelli $-17.326.781 Задржи група
56 R-260 15 0 0 0 0 1 1 1 - 10163 Pipirelli $24.332.000 Задржи група
53-55 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
52 R-177 15 0 0 0 0 3 14 0.21 R2 - Pipirelli $15.141.392 Задржи група
51 R-177 15 0 0 0 0 0 6 0 - - Pipirelli $6.401.211 Задржи група