Профил на менаџерот: Silvia Amaral

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Silvia Amaral
Држава: Бразил
Пол:Женски
Се приклучи:Фев 16, 2016
Последна интеракција: Апр 7 2020, 21:21:21
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:5 (350)
Освоени поени:0 (926)
Победи:0 (31)
Подиуми:0 (64)
Пол-позиции:0 (13)
Најбрзи круга:0 (44)
Просечно поени/трка: 0 (2.65)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

27% отклучени

(95/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Silvia Amaral Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 51, Трка 13
Број на најавувања:1542
Време поминато на ГПРО:415.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 67
Позиција во сезоната:34
Пари: $??.???.???
Возач: Michal Kowalska (85)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:1
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Equipe Brasil GP
Екипен пласман:620
Поени на тимот:19.6001

Спонзори

Electronic Data Stuff (R95) - 46 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-95 3 8 11 1 4 109 14 7.79 W 5673 Pipirelli $14.618.437 Промовиран
73 R-95 12 0 1 0 0 8 9 0.89 QF 7665 Pipirelli $17.944.207 Задржи група
72 A-42 38 0 0 0 0 0 14 0 - 5696 Pipirelli $-43.092.781 Испаднат
71 R-103 1 10 11 2 7 120 16 7.5 W 4472 Pipirelli $27.618.735 Промовиран
70 R-103 4 2 4 0 2 57 17 3.35 SF 3310 Pipirelli $-6.423.287 Задржи група
69 A-58 37 0 0 0 0 0 13 0 R1 6132 Pipirelli $-9.883.223 Испаднат
68 A-58 29 0 0 0 0 0 15 0 R2 5866 Pipirelli $4.943.216 Задржи група
67 A-58 32 0 0 0 0 0 17 0 QF 5033 Pipirelli $10.680.633 Задржи група
66 R-147 3 2 9 3 6 87 17 5.12 F 3410 Pipirelli $17.845.554 Промовиран
65 R-147 8 0 1 0 1 29 17 1.71 SF 3094 Pipirelli $-8.017.021 Задржи група
64 R-147 8 0 2 0 2 35 14 2.5 R1 6193 Pipirelli $6.292.577 Задржи група
63 R-147 9 0 0 1 1 23 13 1.77 R2 6748 Pipirelli $1.483.577 Задржи група
62 R-147 9 0 0 0 0 18 14 1.29 R2 6256 Pipirelli $2.800.280 Задржи група
61 R-147 7 0 1 0 1 33 16 2.06 QF 5525 Pipirelli $4.404.214 Задржи група
60 R-147 6 0 3 1 5 61 15 4.07 QF 5664 Pipirelli $31.986.944 Задржи група
59 R-147 6 0 2 0 0 47 14 3.36 F 6118 Pipirelli $15.766.718 Задржи група
58 R-147 6 1 1 1 1 46 16 2.88 QF 5533 Pipirelli $33.865.966 Задржи група
57 R-147 7 1 3 1 1 40 15 2.67 QF 5927 Pipirelli $-34.253.931 Задржи група
56 R-147 9 0 0 1 1 25 16 1.56 QF 5563 Pipirelli $4.423.080 Задржи група
55 R-147 7 0 3 1 2 44 15 2.93 QF 6739 Pipirelli $-4.496.757 Задржи група
54 R-147 10 1 1 0 3 21 13 1.62 R2 8287 Pipirelli $-3.595.557 Задржи група
53 A-62 33 0 0 0 0 0 14 0 R1 8605 Pipirelli $-367.995 Испаднат
52 R-339 2 6 9 1 7 103 16 6.44 SF - Pipirelli $1.794.791 Промовиран
51 R-339 13 0 2 0 0 20 5 4 - - Pipirelli $-10.539.745 Задржи група