Профил на менаџерот: Jan Kwiatkowski

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Honda RA106 - 2006
Име:Jan Kwiatkowski
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 2, 2016
Последна интеракција: Јул 10 2018, 14:55:25
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (164)
Освоени поени:0 (330)
Победи:0 (7)
Подиуми:0 (28)
Пол-позиции:0 (17)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (2.01)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

14% отклучени

(50/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jan Kwiatkowski Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 52, Трка 8
Број на најавувања:1469
Време поминато на ГПРО:184.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
64-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
63 A-39 25 0 0 0 0 0 4 0 R1 9243 Pipirelli $56.901.769 Пензиониран
62 A-39 16 0 0 0 0 7 12 0.58 R1 6684 Pipirelli $34.300.940 Задржи група
61 A-39 18 0 0 0 0 4 14 0.29 R1 6217 Pipirelli $55.300.557 Задржи група
60 A-39 16 0 0 0 0 5 14 0.36 R1 6135 Pipirelli $56.479.942 Задржи група
59 P-17 31 0 0 0 0 5 16 0.31 R1 3391 Yokomama $75.526.481 Испаднат
58 P-17 24 0 1 0 0 6 17 0.35 R2 667 Yokomama $119.357.301 Задржи група
57 A-104 2 4 12 3 0 117 17 6.88 SF 1132 Pipirelli $186.713.035 Промовиран
56 A-104 8 0 4 7 1 32 16 2 R1 4805 Pipirelli $144.190.666 Задржи група
55 A-104 13 0 0 0 0 15 17 0.88 R2 2139 Pipirelli $122.535.908 Задржи група
54 R-259 4 2 9 6 0 90 16 5.62 F 4791 Pipirelli $62.961.061 Промовиран
53 R-82 5 1 2 1 0 49 16 3.06 QF 5144 Pipirelli $-30.925.002 Задржи група
52 R-186 19 0 0 0 0 0 5 0 - - Pipirelli $34.036.303 Задржи група