Профил на менаџерот: Attila Nagy

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Attila Nagy
Држава: Романија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 29, 2016
Последна интеракција: Вчера во 23:20:41
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:17 (410)
Освоени поени:3 (482)
Победи:0 (8)
Подиуми:0 (37)
Пол-позиции:2 (13)
Најбрзи круга:0 (5)
Просечно поени/трка: 0.18 (1.18)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

15% отклучени

(52/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Attila Nagy Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 52, Трка 16
Број на најавувања:7248
Време поминато на ГПРО:1270 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 22
Позиција во сезоната:21
Пари: $???.???.???
Возач: Bryan Bucknum (96)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:6
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Carpathia F1 Team
Екипен пласман:357
Поени на тимот:198.6665

Спонзори

RacingLife (A22) - 11 трки
Motorolo (A22) - 4 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
75 A-22 13 0 1 1 1 17 17 1 R1 1416 Pipirelli $116.611.889 Задржи група
74 A-22 9 0 1 2 0 35 17 2.06 QF 3967 Pipirelli $103.057.442 Задржи група
73 A-22 19 0 0 0 0 0 17 0 R2 3404 Pipirelli $70.272.103 Задржи група
72 A-22 20 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 2637 Pipirelli $54.971.263 Задржи група
71 A-22 14 0 0 0 0 12 17 0.71 R2 1261 Pipirelli $27.911.188 Задржи група
70 A-22 24 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 1662 Pipirelli $79.416.802 Задржи група
69 A-22 30 0 0 0 0 0 17 0 R2 1717 Pipirelli $61.394.345 Задржи група
68 A-22 22 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 1524 Pipirelli $46.827.734 Задржи група
67 A-22 12 0 1 0 0 13 17 0.76 R2 3855 Pipirelli $18.083.242 Задржи група
66 A-22 11 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 1352 Pipirelli $1.095.532 Задржи група
65 A-22 25 0 0 0 0 0 17 0 R1 1723 Pipirelli $11.441.694 Задржи група
64 A-22 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 3439 Pipirelli $23.805.477 Задржи група
63 A-22 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 2135 Pipirelli $73.512.182 Задржи група
62 A-22 13 0 1 0 0 10 17 0.59 R2 3764 Pipirelli $11.007.641 Задржи група
61 A-22 22 0 0 0 0 0 17 0 R2 2033 Pipirelli $18.309.474 Задржи група
60 A-22 8 0 1 0 0 25 17 1.47 R2 1218 Pipirelli $42.751.976 Задржи група
59 A-22 12 0 1 0 0 9 17 0.53 R1 3492 Pipirelli $47.812.230 Задржи група
58 R-74 2 4 12 0 2 118 17 6.94 QF 2680 Pipirelli $51.655.990 Промовиран
57 R-226 5 0 6 0 1 59 17 3.47 QF 4418 Pipirelli $27.912.272 Задржи група
56 A-34 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 5240 Pipirelli $-2.450.043 Испаднат
55 A-34 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 7139 Pipirelli $3.212.671 Задржи група
54 R-334 2 2 10 8 0 100 17 5.88 F 4164 Pipirelli $12.790.189 Промовиран
53 R-334 5 2 3 0 1 56 17 3.29 R1 4717 Pipirelli $-2.165.796 Задржи група
52 R-334 13 0 0 0 0 0 2 0 - - Pipirelli $12.620.478 Задржи група